Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vajon mi lenne a következménye...

Vajon mi lenne a következménye annak, ha majd a másvilágon megakadályoznám a lelkek leszületését?

Figyelt kérdés

Nem hiszek abban hogy a Földi inkarnációkból tanulni lehet. Szerintem csak szenvedésre jó, és nagyobb szellemek játszmájában mi vagyunk a sakkbábuk.

Ebben én nem akarok részt venni.

Mi lenne akkor ha majd odaát lélekként megakadalyoznam a saját leszületésemet és másokét is?


dec. 18. 23:59
1 2 3
 1/30 Grimfox ***** válasza:
74%

Erre a lélek képtelen. Sem a saját, sem mások leszületését nem képes megakadályozni. Arról nem is beszélve, hogy a léleknek ez nem is célja. Ami szenvedést tapasztal, az nem a lélek. Az a halandó Én.

A nagyobb szellemek sem képesek megakadályozni, vagy kényszeríteni sem a saját lelkük, sem más lelkek leszületését. Amíg valami része a körforgásnak, nincs hatalma afölött, hogy testet ölt e, vagy sem. Mások testet öltése felett pedig semminek nincs befolyása.

dec. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Engem nem erdekel mibe kerül, az ördöggel is lepaktálok de én a magam leszületéset midnenképpen megakadályozom.
dec. 19. 00:11
 3/30 Grimfox ***** válasza:
82%
Az ördögnek pláne nincs felette hatalma. Bár a szerepköre alapján a kereszténységben akár ígérhet is ilyet. A hazugság az egyik fő eszköze.
dec. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem leszel olyan helyzetben. Ez kb olyan, mintha a tévé előtt a tévében szakadékba eső embert akarnád megmenteni. Sikerülne?
dec. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék hogy ezt hogy akarod kivitelezni a másvilágon? 😂
dec. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
Ostoba troll kérdés, ennek tetejében komolyan is gondolja, ami kivitelezhetetlen.
dec. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%
Jelen állapotodban a karmád egy kicsit erősebb nálad, úgyhogy ezt nem te döntöd el. Oda mész, ahol dolgod van.
dec. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
4%
Pofán verlek. Én le szeretnék jönni.
dec. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 D-Mano ***** válasza:
47%

Hát, az kivitelezhetetlen, kérdező, amit írsz.

De vannak opcióid:

A) Azon dolgozol, hogy ez a világ jobb hely legyen, kollektív karmikus szempontból is.

B) Addig gyakorlod a buddhizmust, amíg fel nem oldódsz teljesen a létezésben, s soha többet nem testesülsz meg.

C) A túlvilágról nem a Földre, hanem más, jobb, bolygóra születsz le legközelebb. (Ez a legkönnyebben kivitelezhető a 3 közül.)


+1) Pont az Ördög (a Sátán) az, aki miatt ilyen rossz hely a Föld, nem segítene neked.

dec. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem születnének meg.
dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!