Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges hogy előző életembe...

Lehetséges hogy előző életemben holokauszt áldozat voltam?

Figyelt kérdés

Múltkor azt álmodtam hogy egy kis fa ágyon vagy 100 másik emberrel nyomorogtunk ,és olyan csíkos ruhába voltunk és beszélgettünk.

Soha nem érdekelt a holokauszt és nem is foglalkoztatott,így keveset tanultam róla... Szóval lehetséges?



#háború #álom #holokauszt #Második világháborúba
dec. 28. 10:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
50%
Nem lehetséges.
dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Én is szoktam hasnlót álmodni, pl hogy a vagon aljára felkapaszkodva menekülök meg ilyen szögesdrótos helyen vagyok mint valamely koncentrációs tábor...
dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
+ én is gondolkoztam ezen a feltevésen :)
dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Nézd meg a csuklódat van-e rajta 5 számjegyből álló tetkó.
dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Átrakatom a kérdést az euotériába,majd az ottani szakértők megválaszolják.
dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
60%

Lehetséges, de nem ez az álom miatt. Azt már régen tudnád, ha így lenne "Soha nem érdekelt a holokauszt és nem is foglalkoztatott..."

Lehetséges, hogy olyan állomáshoz érkezett az életed, amikor el kell számolnod azzal, hogy nem érdekel mások szenvedése. S hogy valóban így van -e, az álom adott egy kis ízelítőt, úgymond gyengéden beavatott. Empátia legyen veled, apátia kerüljön el (aki lepontoz annak úgyanezt csak visszafelé)

dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Vagy talán rablógyilkos voltál a 19. századi amerikában.

[link]

dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Az is lehet, hogy igen, az is, hogy nem. Én nem hiszek a reinkarnációban, de jó volna ha létezne. Amúgy egy álom alapján ezt ne vedd biztosra. Én is álmodtam már, hogy 15 éves zsidó gyerek voltam és bujkáltam a nácik elől. Szerintem ez inkább pszichológia. Így dolgozza fel az agy a látottakat, még akkor is, ha nem feltétlenül a holokauszttal kapcsolatban. Lehet láttál egy börtönös filmet, hírt, akármit.
dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Lehetséges, ha ez így eszedbe jutott, akkor kicsit több is mint lehetséges.

A tudatalatti az álmokon keresztül tud átadni ilyen információkat.

dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezo kérdés és kategória pedig annak kellene lennie.


Gyerek koromban olyan 6 évesen rengeteget meséltem anyukámnak, hogy voltam mit csináltam. Ezeket ő aztán elkezdte leírni, magnóra venni.


Nos a 14. Századi paraszt embertől, katonáig, nőig bezárólag mimdenről beszéltem.


Magam sem tudom, hogy csak erős fantázia volt e vagy van a dologban valami. De néha olyan részletességgel beszéltem, amit egy 6 éves nem igen tudhat.


Szóval lehetséges.

dec. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!