Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnációban mi a közvéleke...

Reinkarnációban mi a közvélekedés?

Figyelt kérdés

Ha egy lélek le akar születni, kiválassza a leendő szüleit, kijelöl egy utat, amit be akar járni földi élete során. Legalábbis ez nagyjából a közvélekedés.

DE! Kérdezem azt, hogy a fogantatás pillanatában már megvan az a lélek, aki oda fog születni? Tehát a reinkarnálódáshoz minimum 9 hónap kell? Vagy lehet olyan, hogy valaki meghal és akár azonnal, vagy akár rövid időn belül újraszületik?

KÉrdésem elméleti jellegű, nem szeretném, ha bárki indulatokat akarna levezetni, inkább csak érdeklődő vagyok. Ezen filóztam mostanság.



jan. 28. 17:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
10 jah amúgy ez engem is felcseszett 😂
jan. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

10, 11


Köszönjük Emesék.

jan. 30. 08:41
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Köszönheted is mert alap dolog
jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azért ezen az oldalon sokkal hajmeresztőbb helyesírási hibák szoktak lenni, ismerjük be!!!
jan. 30. 12:26
 15/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát elég nagy baj az is
jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
a nyugati kultúrákban nem hisznek a reinkarnációban, mivel Jézus nem tanította és Isten is azt mondta Ádámnak bizony ha eszel a fáról meghalsz. A Sátán cinikusan nevet olyankor amikor azt halja hogy valaki a reinkarnációban hisz mert az neki jó mert távol tart Istentől. A Reinkarnációt buta keleti papucsos emberek találták ki a feleségeik vigasztalására.
febr. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!