Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan támasszam fel az...

Hogyan támasszam fel az elhunyt párom?

Figyelt kérdés
Annyira hiányzik hogy bármennyire is lehetetlen minden fűszálba próbálok kapaszkodni és válaszokat keresni. Betegségben ment el fiatalon.
márc. 3. 15:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Mikor hunyt el, mennyi idősen?

Szomorú történet, kérlek fogadd őszinte részvétemet. Ha és amennyiben a szellem teste itt maradt a Föld közelében, értő látó segítségével kapcsolatba léphess vele. Ellenben azért ez ritka, általában pár hét alatt szétbomlik az étertest, utána az elhunyt nagyon nagyon mély álomba merül, hogy teljes mértékben elfelejtse az elözö életét és egyben fel tudjon készülni a következő megtestesülésére. Ha nagyon szerettétek egymást, bízni kell abban, hogy talán következő életetekben is egymás mellé kerültök. Nagyon nehéz lehet feldolgozni, ez az ár, amit sajnos meg kell fizetnie annak, aki jó kapcsolatban él. Nagyon sok embernek ez nem adatik meg. Vagy egyedül élik le az életüket vagy egy bün rossz partnerral.

márc. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"Mikor hunyt el, mennyi idősen?


Szomorú történet, kérlek fogadd őszinte részvétemet. Ha és amennyiben a szellem teste itt maradt a Föld közelében, értő látó segítségével kapcsolatba léphess vele. Ellenben azért ez ritka, általában pár hét alatt szétbomlik az étertest, utána az elhunyt nagyon nagyon mély álomba merül, hogy teljes mértékben elfelejtse az elözö életét és egyben fel tudjon készülni a következő megtestesülésére. Ha nagyon szerettétek egymást, bízni kell abban, hogy talán következő életetekben is egymás mellé kerültök. Nagyon nehéz lehet feldolgozni, ez az ár, amit sajnos meg kell fizetnie annak, aki jó kapcsolatban él. Nagyon sok embernek ez nem adatik meg. Vagy egyedül élik le az életüket vagy egy bün rossz partnerral."


Köszönöm, te vagy az egyetlen aki igazán kedvesen válaszolt.

43 éves volt és pontosan a születésnapján hunyt el 23 jan 14.-én

márc. 5. 09:42
 13/23 anonim ***** válasza:
Nos, az én apám 39 évesen távozott, teljesen hirtelen, egyik pillanatról a másikra. Emlékszem anyukám akkori küzdelmére, hogy talpon tudjon maradni lelkileg, testileg azután a rettenetes tragédia után. Hiszen 3 gyermek felnevelése várt még rá. Én akkor 8 éves voltam. És becsülettel végigcsinálta, tavaly töltötte be a 80at. Én meg már vészesen közeledik a félszázhoz. :) Szóval azért válaszoltam talán empatikusabban, mert gyermekként átéltem ezt. Mi volt a foglalkozása, ha szabad kérdezni? Milyen nagyon jó közös élményeitek voltak együtt? Amit még ajánlok, esetleg Rudolf Steiner műveit olvasni, amiket életröl- halálról írt. Vigaszt ugyan nem tudnak adni, hogyan is lenne lehetséges, ellenben ö látoként elég jól elmagyarázza, tulajdonképpen mi is ez az egész, mi történik velünk a haláluk után, a köztes létben stb.
márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon szép hozzászólások, viszont az a probléma, hogy ha egymás mellé is kerülnek a következő életükben, már nem fognak emlékezni arra, most is együtt éltek, amíg a tragédia meg nem történt.
márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
"Hogy most is együtt éltek" - így akartam írni
márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
14: Persze, nyilván nem fognak emlékezni. Legalábbis tudatosan biztosan nem. De ez kb olyan mint hogy mi sem emlékszünk arra, milyen volt 2 éves korunkban az életünk. Mégse bánjuk ezt igazán. Szóval én ezt a mostani énjének írtam mintegy vigaszként, nem az eljövendő megtestesülésének.
márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

"Mi volt a foglalkozása, ha szabad kérdezni? Milyen nagyon jó közös élményeitek voltak együtt?"


Egészségügyben dolgozott mint röntgen asszisztens. Együtt jártünk a felnőtt képzésre, így ott ismertem meg őt. Én motorozom úgyhogy sokat kirándultunk motorral minden felé. Neki is vettem egy kismotort és mivel nagyon jól ment neki ő is elkezdte a nagymotor jogosítványt de sajnos a betegség miatt már nem tudta befejezni. Minden nap olyan meghitt volt..együtt keltünk együtt kávéztunk reggelente, együtt jártunk sportolni. Mivel közöl dolgoztunk egymáshoz így minden nap együtt villamosoztunk és munka után is együtt mentunk haza. Nagy terveink voltak hogy pl saját házat fogunk venni. Meg az is tervben volt hogy külföldre költözünk. Úgy érzem tökéletesen kiegészítettük egymást. Persze voltak viták néha de mindig mindent megbeszéltünk.

márc. 5. 13:58
 18/23 A kérdező kommentje:
Ha újjászületik valaki akkor a halála után ez azonnal megtörténik? Tehát az ő lelke most egy kb 1 éves babában van ez előző életének emlékei nélkül?
márc. 5. 14:00
 19/23 anonim ***** válasza:
A 7-es és 14 meg 15-ös hozzászóló vagyok. Szerintem ez változó, de úgy gondolom egy évnél több idő szokott eltelni. Gyakran több évtized is eltelhet véleményem szerint.
márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Illetve úgy értettem, hogy nem azonnal történik az újramegtestesülés.
márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!