Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Elhunyt szeretteid lelke...

Elhunyt szeretteid lelke szerinted hol van illetve van valahol szerinted?

Figyelt kérdés
Elhunyt családtagjaid lelkét ti hova képzelitek? Hol lehet és mit csinál?

2023. nov. 1. 19:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
54%
Sehol.
2023. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%
Remélem, a mennyben, hiszen úgy élt. Mi hiszünk Istenben.
2023. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
Vagy megsemmisült, mert sehol nincs, vagy jó helyen. Nem rugózok ilyenen. Amikor apám meghal, csak abban reménykedek, hogy holtalában végre nyugta lesz, hogy nekem is nyugtom lehessen. A holtak dolgai nem tartoznak az élőkre. Az ember mindent próbál befojásolni, életében valaki azt megpróbálja, hogy a helyes viselkedéssel végül a Mennybe kerüljön, már ha hisz benne. De aztán az utolsó szó joga, ha létezik "utána", nem az emberé, nem tudom elképzelni, hogy az emberé lenne. Megéljük a gyászt, de nem ismerjük a halált. Vigyázunk az életünkre a halállal szemben, de végül is az a legjobb, ha csak az élettel foglalkozunk.
2023. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
41%

Nem hiszek a lélekben.


Ellenben biztos vagyok, hogy sokan lepontoznak csak azért, mert nem tetszik a véleményem.

2023. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%
Sehol. A halállal vége mindennek, csak a hagyaték marad az ember után.
2023. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
17%
Sehol. 💀
2023. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

4-esre reagálva én hiszek, de tiszteletben tartom ha valaki nem. :)


Én azért szeretném hinni hogy egy jó helyen van és boldog. Annyit szenvedett itt a földön indokolatlanul hogy megérdemli hogy jó helyen legyen akár van, akár nincs halál utáni lét.

Annyira hiányzik, hogy el nem tudom mondani. Ha tehetném többet mentem volna hozzá még ennél is.

2023. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
42%
Nem hiszek semmiben. A reinkarnációt el tudom képzelni, de az ilyen "léleklerakatokat", mint menny és pokol, nem.
2023. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
31%
Sehol. Tönkrement a processzor, már nem cikáznak az elektronok...
2023. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
21%
Sehol. Nem hiszem hogy létezik olyan hogy lélek. Porból lettünk, porrá leszünk. Az agy megszűnik müködni, a test meg visszakerül az örök körforgásba amíg pár millió év múlva fel nem robban a bolygó is.
2023. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!