Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Olyan van hogy a lélek nem...

Olyan van hogy a lélek nem bírja tovább? Vagy a lélek mindig bírja, az egó az, ami tart a megsemmisülésétől?

Figyelt kérdés
Mi a helyzet súlyos akár halálos betegségeknél? Ott nem lehetséges hogy a lélek fárad el? Vagy ott is az egó "munkálkodik"?
márc. 18. 14:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
0%

"Jobb kivilágított szobában járkálni, csak nincs a szobában kapcsoló és nem én kapcsolgatom fel vagy le hanem fogalmam sincs ki és fogalmam sincs hol."


Felelősséghárítás. Vannak olyan kapcsolók amik fokozatosan állítják a fényerősséget. Nem rögtön van világosság, ne így képzeld el, de ezek szerint te meg se próbálod feljebb csavarni a fényerősséget. Van egy "rossz" hírem: ez a te szobád, a te lámpád, a te kapcsolód!

márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Nem éltél meg hasonló helyzetet, ezért nem hiszed el, hogy van ilyen. Elképzelni se tudod. Nem baj, ne is tudd milyen, örülj annak amid van, és akkor meditálj, ha neked bejön.

Én nem fogom még egyszer elmondani, amit már 20x leírtam. A tapasztalatommal szemben nem fogsz meggyőzni.

márc. 20. 16:56
 23/35 anonim ***** válasza:
0%
Hogy gondoltad? Magától oda fog varázsolódni a fény hiphop anélkül hogy bármit is tennél? Hát ez így nem működik. Csak magadat győzködöd hogy miért nem éri meg neked ez az egész. Tehát akkor ezek szerint szenvedni akarsz továbbra is 0 energiabefektetéssel, másokat hibáztatva. Rendben, a te döntésed.
márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%

"Ki tudja, lehet hogy ha hozzáférnék a tudatalattihoz, ami ott van azt még úgyse bírnám elviselni, mint úgy általánosságban semmit nem bírok."


Pont ezért nem akarod csinálni. Kényelem és félelem. Erre írtam hogy a saját egód fél az igazságtól, ezért inkább hagyod.

márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Még egyszer...


"Lehet más igen (közelebb jut a tudatalattihoz), én nem, mert már próbáltam meditálni, és semmihez nem vitt közelebb. Nem hiába hagytam abba, pedig nem egyszer és nem kétszer álltam neki, hanem jóval többször."


Leírtam, hogy azért nem akarom csinálni, mert már többször is próbáltam, és nekem nem működik. És mivel meg van számolva minden percem egy nap meg minden energiám, ezért szeretném olyanra áldozni, aminek látom hasznát, mert mondjuk van valamilyen eredménye.


Ezért ez: "Ki tudja, lehet hogy ha hozzáférnék a tudatalattihoz..." ki se tud derülni. Azért kezdtem úgy, hogy 'ki tudja...' Mivel nem tud kiderülni, ezt "Kényelem és félelem. Erre írtam hogy a saját egód fél az igazságtól" nem lehet tudni. Akár úgy van akár nem, nem tudom, és más se tudhatja, mert nem tud kiderülni se, mert nekem nem működik a módszer, még annyi eredménye sincs, hogy ennyi kiderüljön.

márc. 20. 18:01
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
De te most tulajdonképpen halálos beteg vagy? Mert úgy egészen más megvilágításba kerül a helyzet.
márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

"Hogy gondoltad? Magától oda fog varázsolódni a fény hiphop anélkül hogy bármit is tennél?"


Imádom, mikor egyből azt feltételezik, hogy biztos a sült galambot várom. Mert ha nem megy jól az életed, akkor csakis és kizárólag azért van, mert ülsz a babérjaidon, nem csinálsz semmit, és majd várod, hogy berepüljön a sült galamb a szádba.


Nem ezt várom, hanem azt, hogy lássam hogy a befektetett idő, és energia megtérül, van hatása, és nem hiába próbálkozok, és nem egy lyukas vödröt próbálok feltölteni. A sok próbálkozás alatt ez egyszer nem történt meg, ezért nem csinálom.

márc. 20. 18:05
 28/35 A kérdező kommentje:
#26 Nagyon el vagy varázsolva. Találkozz olyan emberekkel is, akiknek nem tündérmese az életük, és beszélgess is velük.
márc. 20. 18:07
 29/35 anonim ***** válasza:
Te magad mondod hogy nem meditálsz, mert szerinted nem éri meg, akkor igenis ebben az értelemben ülsz a babérjaidon, másrészt ettől várnád hogy megjavul az életed. A tudatosság által jobban rálátsz magadra így elkerülöd azokat a csapdákat amikben most vergődsz. Hogy hozhatnál jó döntéseket amikor tudatlan vagy és nem gyakorolsz? Ezért senki más nem hibáztatható, még a meditáció sem, mert az csak egy eszköz amit te lényegtelennek tartasz.
márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

"Nagyon el vagy varázsolva. Találkozz olyan emberekkel is, akiknek nem tündérmese az életük, és beszélgess is velük."


Azt feltételezed hogy nem ismerek ilyen embereket?

Nem csak hogy ismerek, de személyes kapcsolatban is vagyok velük.

Ez is az illúziódhoz tartozik hogy alaptalanul vádolsz meg másokat.

márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!