Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lesz az ilyen emberekkel?

Mi lesz az ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés
Akik semmit sem teljesítenek a sorsfeladatukból, nagyon-nagyon nem a terv szerint haladnak, nem fejlődnek, nem tanulnak, nem tesznek hozzá semmi jót a világhoz, sőt inkább csak rosszat?

ápr. 8. 15:00
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
39%

#39. Nem szóltam Grifoxhoz, ne értetlenkedj.

#40. "egyszerűen arról, hogy a cselekedeteidnek következménye van. Hogy értsed te is."

De nem érted, hogy te ezt csak úgy kijelented, közben nem is igaz, légből kapott, szektahívők mondják.

ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:

A karmahívőkkel azért nehéz, mert bármire rá lehet fogni, hogy ez a karma volt, mert ok-okozati dolog. Ha megversz valakit és ezért börtönbe csuknak is karma, mert egy következmény. Pont ezért kb. lehetetlen ilyesmivel vitatkozni és nem fogod tudni meggyőzni. Akkor vallásos akar lenni, az mindig fog találni valami kiskaput, amivel igazolja a hitét.


De a vallás és a valóság közötti különbség, hogy a karmás kétrét is görnyedhet, akkor is állat fog maradni. A tényeken nem változtatnak emberi vallások, a karma vagy az istenek. Ez benne a szép.

ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:

41 es, miert a tetteidnek nincs következménye? Ezt csak a szektahívők mondjak? 🤣

Nem óhajtom folytatni veled ezt az ertelmetlen pingpongot. Most mar elértük azt a szintet, ami kiderült, hogy még nem a pince

ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:

"miert a tetteidnek nincs következménye?"


a tetteknek van következménye, de amikor ennek egy vallásos körítést adsz, az már teljesen más dolog

ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:

38-as! Én is azt figyeltem meg, hogy brutális dogmatizmus uralkodik sok ezó-spiri embernél.


"Miért akarod tudni, ki vagy te?" - hmmmm....


Ha nem ajnározó és a két tenyeredet összetevő "lepkétfogtam" pózban vagy, akkor egyből kegyvesztett is vagy. Akkor szét vagy oltva, ha nem érted a dolgok működését, akkor delíriumos káosz és katyvasz van a fejedben, stb.


Azt nem értem, hogy miért nem lehet ezeket kedvesen elmagyarázni és türelmesen, tárgyilagosan leérvelni?

Az ilyen fölényes, leereszkedő, "te nem értheted még, mert nem tartasz ott" és egyéb okádék megnyilvánulások, meg spirituális egók teszik sok spiri embert hiteltelenné.


Miféle rendszer az, amit tilos megkérdőjelezni? Ez valami dogmatikus diktatúra? Miért nem lehet visszakérdezni? Miért baj, ha valaki érteni szeretné? Ezek NEM költői kérdések!

ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:

"Egy idő után kiléptetik őket az életből (meghal a testük)." - szavazás.


Kik léptetik ki?

ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
Mert szerinted, 44 es, itt ez arról szól, hogy a realistakat mint te, ki akarjak a “spirik” nyomni innen, ahogy mondtad, es te akkor kell köpj egy egy szarkasztikus megjegyzest, mintegy kapaszkodva ide, mindegy, hogy semmi értelme annak amit mondasz, de ne hagyd magad kinyomni “má”
ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:

"Pihentesd azt a szegeny elcsigazott alultáplált agyacskádat…."



EMBEREK! Egy ezó spiri körben van helye ekkora arroganciának és ellenségeskedésnek?

ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
Szerintem te el vagy tévedve, mondom, ez nem spiri kör
ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
Hiaba vagyok spiritualisan fejlettebb, az idiótaság még mindig kihoz a sodromból, ezen még dolgoznom kell. 😉
ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!