Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lesz az ilyen emberekkel?

Mi lesz az ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés
Akik semmit sem teljesítenek a sorsfeladatukból, nagyon-nagyon nem a terv szerint haladnak, nem fejlődnek, nem tanulnak, nem tesznek hozzá semmi jót a világhoz, sőt inkább csak rosszat?

ápr. 8. 15:00
1 2 3 4 5 6
 21/60 Szervizmérnök úr ***** válasza:
21%

[link]

Ricky Gervais: Armageddon

Idézet:

De kit érdekel? Ha ma kipusztul az emberiség, a Föld pár száz év múlva ismét paradicsom lesz.

Ha a méheknek annyi, örökre sivatag leszünk.

Mi nem vagyunk olyan fontosak. Mi csak egy önimádó majomfaj vagyunk.

A közösségi médiában egyeseket zavar, ha majomnak nevezem magunkat. Tudjátok, a vallásos amerikai típust.

Egy fickó azt mondta: „A magad nevében szólj! Én nem vagyok majom.”

Mondom: „Mind majmok vagyunk.”

Mire ő: „Mit csináltak a gorillák? Mi jártunk a holdon.”

Visszaírok: „Hogyhogy mi? Te lófa*zt se csináltál. És rosszul írtad a Holdat.”

Furcsa, hogy egyesek magukénak vallják a faj egészének vívmányait, mert ez vitte előre a civilizációt, ez a néhány zseni az út során.

Nyolcmilliárd ember él a bolygón. A legtöbb nem csinál semmit. Eszünk, szarunk, meghalunk. Igaz?

Ha egy meteor tartana a Föld felé, ami tuti végzetes lenne, négymilliárd ember térdre borulna és imádkozna a saját istenéhez, míg néhány tudós kiötölné, hogy Bruce Willis hogyan állíthatná meg.

ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
62%

20-as, szerintem azért írnak ilyeneket, mert amíg itt élünk fizikai világban, a léleknek a testhez való kötöttsége rendkívül erős, és azzal azonosítja magát amíg el nem távozik, tehát még nem hal. Persze vannak kivételes esetek, amikor ez a kötöttség átmenetileg fellazul még a fizikai élet alatt.

Csak azt nem tudom hogy az ilyen kő materialisták mit keresnek itt az ezotéria rovatban. Mi a jó nekik abban, hogy rengetegszer leírják ugyanazt? Ki tudja.

ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
47%
"meg nem hal" - így akartam írni
ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
62%

Így van 22 es, mindenféle ellentmondó idejött, akik ebből sportot űznek, magányukban, hogy masoknak ellentmondjanak.

21 es, nem szamít az armageddon meg bruce willis meg a sok zájzuj dolog, amit felsoroltál, hanem hogy te mint lélek mit fejlődtél. Ennyi

ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 Szervizmérnök úr ***** válasza:
20%

De mi van akkor, ha én már ifjabb korban átestem ilyen kitérőkön, mint a hinduista, budbhista, reinkarnációs, karmás, agykontollos humbugok, ha nem is mélységi szinten, de így utólag már azt is szégyellem, hogy megpróbáltam elhinni bármi parányi részletet ezekből?

Akkor az van, hogy én már magasabb szintről nézek lefelé a hiszékenyekre, szerintem.

Persze, általában a "túlsó oldal" kezdi a személyeskedést, mert ennyire telik.

Bizonyítani, igazolni nem lehet a több ezer éves agymosás tartalmát, ami csak a fejekben hat belül.

ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
Előző, a személyeskedést általában te kezded itt, ez a helyzet! Mi a jó neked abban, hogy itt provokálsz és kötekedsz állandóan? Ez egyszerűen érthetetlen számomra meg mások számára is.
ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
Számomra érthető.
ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
41%

Gondoljunk bele, faszikám leszületik, segghülyén, szarni is meg kell tanítani, fullresetet nyomva az összes személyiségi aspektus. Aztán elkezdi élni az életét, mondjuk középszerű szülők példájából középszerűen. Nem hibátlanul, de nem is árt senkinek, teszi a dolgát, stb stb stb.


Szarkazmus: sorsibácsi az univerzummal és a jóistennel együtt nézik őt egy fa mögül és dörzsölik a tenyerüket. Mondják maguk közt: "NNNNAAAA! Akkor most jól megkarmáztatjuk??? Hmmm? Igen igen igen, jönnek a helyeslő válazok a többiektől és úgyorrbabas.szák valami sorscsapással, hogy faszikám köpni nyelni nem tud és kapkodja a fejét jobbra balra és nem érti, hogy ezt most miért.... Régebbi időben aztán így is halt meg, hogy lövése nem volt, hogy a "jóisten" miért csapkodta meg, maiasabb világban elmegy egy spiri látó valakihez, aki azt mondja, hogy "ühüm, előző életedben kiraboltad/megerőszakoltad/felcsináltad XY Lujzika Cuncikát és most LECSAPOTT A KARMA, A KARRRRMMMAAAA és nesze, és nesze és nesze.....



Emberünknek meg az egész világról alkotott képe fog összeomlani....


Hirtelen ez jutott eszembe:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-kar..

ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:

28 as, abszolút delirálsz, el se olvasod vagy meg sem érted, ami eddig íródott, hanem kering a fejedben egy katyvasz, hogy újjászületés, meg isten büntetés stb total jégen vagy es nem is szégyelled. De nincs is mit.

A karma arról szól, hogy meg kell tanulj dolgokat, es addig hibázol, ameddig, remélhetôleg egyszer felfejlôdsz annyira, hogy ki tudod menteni magad olyan helyzetekbôl, amelyek nagyon rosszul végzôdhetnek. Tehat ez a katyvasz a fejedben ami kering mint a guano, katasztrófa, káosz

ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 Grimfox ***** válasza:
60%

A karmának semmi köze istenhez(ilyen szempontból). A karmát nem az isten irányítja, azt az emberek cselekedetei működtetik, és tartják fent. Semmilyen isten nem nyúl bele, hogy na akkor ezt az embert most megverjük mindennel, amire épp gondolni tudunk. A sors ilyen szempontból nem is létezik. Senki nem határozza meg előre, hogy mi legyen egy ember sorsa, kivéve az embert magát. Ilyen 2mindenki a maga sorsának kovácsa" jelleggel.

Annyi igaz, hogy az ember, halálakor kap egy "format c:"-ot, és csak az alap marad, minden újrakezdődik. De ez sem valami isteni beavatkozás, ez a természetes rend, és sokkal több előnye van, mint ami hátrányt mi belegndolnánk. Mit kezdenél mondjuk 10 emberéletnyi emlékkel, személyiségekkel? 100-al? 1000-el? Már tíznél összeomlana a jelenlegi tudatosságod.

ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!