Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hol vannak az emberek amég...

Hol vannak az emberek amég meg nem születnek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 18:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%
Ezzel én nem értek egyet(az előző hozzászolónak írom),azért mert nem hiszel benne az még nem azt jelenti,h nem létezik....különben is ha nem hiszel benne mért írsz ilyen témához ? o_O -.-"""""
2010. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

Biológiailag:

Egyik felünk anyánkban, másik meg apánkban van.


Máshogy:

Sztem a tudatunk a rengeteg ösztönünk és sejtműködésünk összessége. Az, hogy hol van, mielőtt élünk, így értelmetlen kérdés.


Üdv.: Zizo

2010. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:

Egy gólyafészekben afk-olnak.


Nem hivőnek amúgy meg küldöm h. a kereszténységre márpedig vannak tudományos bizonyítékok, nemis egy, sőt szinte minden egyes pontjára van. fail

2010. nov. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Mondj már párat, ami tényleg tudományos.
2010. nov. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Tudományos: OBE (testen kívüli élmények) sokmillió leírása szakirodalmakban (akár neten is).

Ezek persze olyan dolgok, amiket elég nehéz megfogni, de ne várd hogy lefényképezzenek, vagy filmezzenek egy olyan dolgot, ami nem a fizikai síkon történik.

Nem meglepő, hogy komoly professzorok is leírják élményeiket.

2010. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 a_maestro_főnök ***** válasza:

tizenéves agyturkászok, miért nem játszanak a legoikkal inkább ?? aki még nem születet meg az nem ember, egyik részről petesejt másrészről hímivarsejt .

óó hol van már a tavalyi hó.. [vagyis amikor eme csodás állapotban éltem ]

2010. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
A kérdező rosszul tette fel a kérdést. Nem a meg nem született emberekre gondolt, hanem a meg nem született lelkekre. Sokaknak azonban nem esett ez le....
2010. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
58%
az egyetemes létezésben várják, hogy létezővé válljanak - legalábbis a nyugati kultúrában
2010. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
De egy csecsemőnek teljesen más a személyisége, mint egy felnőttnek..szóval amit előző életünkben tapasztalunk arra köv. életünk során úgysem emlékszünk és tudatlan kis csecsemőként születünk újjá, hiába voltunk előző életünkben akármilyen professzorok.Tehát ha a lélek létezik is, akkor se biztos, hogy volt előző életünk mert a személyiségünk (és mindenünk ami a lélek szót foglalja magába)az életkorunkkal változik...tehát nem hiszem, hogya lélek fiatalsága azon múlik, hogy hány életünk volt eddig...remélem, nem voltam túl bonyolult ;) amúgy szerintem is ugyan ott vagyunk, mikor meghalunk
2010. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!