Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Következő életemben lehetek...

Következő életemben lehetek UFO. Pl Reptoid?

Figyelt kérdés
Namost. Sok UFO faj van. Humanoid, Reptoid, Klingon, Ori, Goauld, Hímer stb. Az a kérdés, hogy a lélek mehet-e egyik fajból a másikba. A másik kérdés, hogy mit kell tennem hogy menyjen.
2010. dec. 16. 02:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
lehetsz, de csak ha befogod a pofádat, és nem spoofolod a gyökérségeiddel az internetet.
2010. dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy RAPPTOID legyél rappelned KELL.
2010. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem rapptoid a cél, hanem raptoid. Néhány fajt természetesen kihagytam.
2010. dec. 16. 22:16
 14/26 anonim ***** válasza:
85%

Hihetetlenül műveletlen vagy. Előbb ezzel kellene kezdened, az ezotéria a művelteknek való, te csupán azt éred el vele, hogy helyrehozhatatlanul elrontod az életedet.


Csak hogy értsd:

1. Az UFO jelentése Azonosítatlan Repülő Tárgy.

2. A humanoid jelentése: emberszerű: két kéz, két láb, egy fej.

3. Reptoid helyett max. Reptile, de felejtsd el.

4. A Klingon a Star Trek sorozatból van.

5. A Goa'uld a Stargate sorozatból van.

6. A Hímer az egy panzió.


Mindenesetre az ilyesmihez alapkövetelmény a műveltség, máskülönben maradsz ember...

2010. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

Eloszor is meg a foldi eleted alatt meg kell vilagosodj,hogy atlasd hogyan is mukodik a mi univerzumunk.

Mikor a foldi testet bemondta a szolgalatod, a lelked felszall a matrixba(teremto energia; kinek h teccik ;) es ott eldontod,h a kovetkezo eletedet hol szeretned eltolteni.

2010. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Szerintem postás leszel a peronon....
2010. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 linkids válasza:

Szerintem simán!

Sőt én előző életembe szalári vagy krogan lehettem XDDD

2010. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Jééé, én azt hittem, még nem fedeztek fel a Földön kívül élőlényeket, te meg mindjárt sorolod a fajokat... Fantasztikus vagy! Amúgy az ufo tényleg azonosítatlan repülő tárgy, szóval amit nem tudsz azonosítani, hogyan csoportosítod fajok szerint?

Persze én csak egy egyszerű földi halandó vagyok...

2010. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Cuccster ***** válasza:
100%

Te jó isten!! te velem egy bolygón élsz? hány éves vagy 10? több nem hiszem, mert akkor már megtanultad volna, hogy mi valós és mi nem...

AMÚGY MEG JÓT RÖHÖGTEM KÖSZI :D

2010. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%
elméletileg lehetsz, gyakorlatban viszont nem tudom bizonyítani, még a szimpla Földön belüli reinkarnálódást sem. Sorry
2011. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!