Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azt hallottam, hogy ha meghal...

Azt hallottam, hogy ha meghal vki egy családban, nemsokára kisbaba is születik. Mit gondoltok, akik elmennek, ott maradnak a régi családjuk közelében, ha esetleg újra megszületnek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 11:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos idén lesz 3 éve , hogy meghalt nagymamám , és eddig sem született kisbaba, és mostanában nem is valószínű hogy fog.


szóval nem.

2011. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

Bírom, hogy mindenki milyen konkrétan és megrendíthetetlenül ír olyan dolgokról, amikről fogalma sincs, és másnak sem..

Annál meg nincs szörnyűbb, amikor a gyerekben a meghalt nagyszülőt, tesót, egyéb rokont látják és akként állnak hozzá..

2011. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
Meghalt a nagymamám: ugyanabban a hónapban megszületett az unokaöcsém. Meghalt a nagypapám: ugyanazon a napon megszületett a fiam. Azon okból, amit írtál? Nem. Egyszerűen csak a fogantatás óta eltelt 9 hónap, és a sajnálatos halálesetek véletlenszerű módon egybeestek.
2011. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

"Azt hallottam, hogy ha meghal vki egy családban, nemsokára kisbaba is születik."


Ha ez igaz lenne akkor nem fogyna évente 35-40 000 fővel az ország lakossága..

2011. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
44%
Ha ez igaz lenne, nem lennének kipusztult vagy majdnem kipusztult népek.
2011. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Apu 8 hónappala születésem előtt halt meg. Nem érzem úgy, hogy szerencsés dolog volt megszületnem, mert a családommal nem a legjobb a kapcsolatom.


20/L

2011. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
73%

De van ilyen - én is egy idős nénitől hallottam- sztem kb olyan babona, mendemonda, mithogyha a kismamaként előreálló hegyes hasad van, akkor fiad lesz.

Biztos van benne valami, sztem az idősek megfigyelései, talán 60%-ban "bejön", de azért nem szentírás.

Egyébként nálunk bejött- mindkét fiam a nagyszülők halála után fogant- született meg, és a hasam is olyan fius volt. Bár soha még egy pillanatra sem jutott az eszembe, hogy esetleg az ő lelkük lenne a fiaimban- sőt remélem is hogy nem, mert a férjem nagymamája nagyon nagyon gáz volt....

2011. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%

nem ilyen szoros az összefüggés. állítólag lélekcsaládok vannak, így lehetséges, családtag születik újjá ismét, de az is lehet, hogy olyan, aki barát volt, vagy esetleg adott életben nem is ismerted.

minden esetre döbbenetes, hogy egy kisbaba a kerti dolgokért lelkesedik és a nagyapja meg kertész volt. azt azonban nem szabad elfelejteni, hogy aki újjászületik, az nem ugyanaz az ember lesz már.

2011. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!