Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet hogy lány voltam előző...

Lehet hogy lány voltam előző életemben?

Figyelt kérdés

Most fiú vagyok, de van egy olyan tippem, hogy igen. Nem, ne értsétek félre, nem a fiúkhoz vonzódom. Szóval lehet hogy más nemmel születünk újjá?

Ti mik voltatok?


2011. febr. 5. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
por és hamu vagymuk
2011. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem, csak van egy kis nemi identitászavarod. Ha nagyon zavar, menj el orvoshoz, ilyen esetekben gyakori, hogy tényleg a kelleténél több dolog van odalenn.
2011. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Állítólag az életeidnek kb 80%-ában vagy X nemű, 20%-ában pedig Y nemű. Nem tudom, miből gondolod, hogy előző életedben lány voltál, mindenesetre ez nagyon is lehetséges!
2011. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy lány voltál, de figyelj jól:

MOST nem ez a lényeges, hanem az, hogy MOST ki vagy. Ebben az életedben ezt kell megtapasztalnod, szóval teljesen mindegy mi VOLTÁL, az a fontos, hogy MOST mi vagy.

2011. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
...előző életemben denevér voltam, nappal aludtam éjjel éltem én...
2011. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
en tokre megertem a kerdezot. en valoszinuleg vakond voltam elozo eletemben, mert mindennap asni akarok
2011. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én Mária Terézia voltam. 19F
2011. febr. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én egy faluban élő őrült nagymama lehettem, aki mindig kiengedett kócos hajjal hálóingben szaladgált
2011. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 homo ludensz ***** válasza:
Az életek láncolatában leszületés előtt felkészítenek a segítőid s a beleegyezéseddel választják ki a nemedet,szüleidet,a szociális körülményeket stb. Mindig az életfeladatok a döntő tényezők és lényegtelen a nemiség az számít hogy a kapott tálentummal hogy gazdálkodsz. Másodlagos hogy nőként vagy férfiként kerülsz meg megoldandó életfeladatokat újra és újra eléd fog tornyosulni.A férfiként is helyt kell állnod itt és most és fel kell vállalnod a nemiséged kötelmeit és ne hátra tekingess inkább előre mert csak megzavar.
2011. febr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Elektra28 válasza:
én egy Transzszexualis nő vagyok.előző életemben biztosan egy nagyon szép csábító vonzó nő lehettem vagy boszorkány,talán uralkodó nő is.igaz a szépségem meg maradt erre az életre is a csábításom de a testi hibáim miatt Boldogtalan az életem.
2011. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!