Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma az iskola wc-ben beszélgete...

Ma az iskola wc-ben beszélgetett egy lány a barátnőjével aki kérdezte mi csinál ennyi ideig a válasz az volt, hogy nem tud tampon mellett pisilni. Ilyenről még életemben nem halottam ez miért lehet? Vagy szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 20:43
 1/3 anonim válasza:
70%
Biztos még kezdő. Eleinte nekem is volt, hogy annyira koncentráltam, h a madzag ne legyen pisis, meg furcsa volt, h ott a tampon, és szó szerint izgultam emiatt. Ha meg nem vagyok nyugodt, nem tudok wc-zni. Akkor se megy, ha mások hallgatják, ahogy csorog:D
2011. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
én ha kell akkor mások előtt még kakilni is tudok.Mindenki más, szerintem zavarban volt, hogy várják már, bent van a tampon, és hallják
2011. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

lehet nem volt jól felhelyezve, csak kicsit, nem tövig, és a húgycsövet elnyomta (nem tudom máshogy írni)

nekem is volt mikor kórházban voltam és nem tudtam jól feltenni, és már nagyon kellett pisilni, mégse tudtam, aztán kivettem és tudtam.

2011. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!