Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki volt már előző életbe...

Aki volt már előző életbe való utaztatáson, milyen érzés meghalni? Maga a pillanat.

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Meghalni semmilyen érzés, mivel akkor már nem működik az agyad. Maximum a halál előtti állapotot érezheted, ami elég fura, mert az agyad éppen megy tönkrefele, közben pánikol és nyugtatni és próbál.
2011. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
és nyugtatni is próbál*
2011. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engemet is nagyon érdekelne! Kedves Első! Voltál regressziós hipnózison? Milyen volt, mennyire tudtál megbizonyosodni, hogy hiteles infókat kaptál-e?
2011. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tetris ***** válasza:
54%
Milyen érzés meghalni? Haláli.
2011. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Érdekes érzés. :) Egyfelől kívülről látod, tehát konkrét testérzet nem (feltétlenül) kötődik hozzá. (Halvány érzésként kötődhet, de semmiképp sem "éled át" teljesen).

Másfelől viszont nagyon kemény érzelmeket vált(hat) ki. (Ez is attól függ, hogy mennyire vagy szenzitív).

Aki engem vezetett vissza, úgy csinálta ezt, hogy a halál előtti utolsó öt percet néztük vissza percenként, és csak utána magát a halált. Ez azért jó, mert így a jelen élet beli tudatod is fokozatosan tud felkészülni rá, hogy mi várható.

De igazából nagyon nehéz ezt szavakkal megfogalmazni... Szerintem pontosan csak akkor érted meg, ha megtapasztalod. :)


Szép estét neked!

ParlanDo

2011. febr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Felszabadító érzés :) szó szerint :)


Egy utazó és utaztató

2011. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bonatus válasza:
Nekem vegyes volt. Volt olyan életem, amikor szépen megnyugodtam csak a végén, teljesen kellemes érzés volt. És volt olyan is, hogy vízbefulladtam és borzasztó volt. Mert úgy éreztem, hogy lenne még egy csomó dolgom és kapálóztam, hátha vissza tudok jönni a víz felszínére, de nem ment.
2011. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem tudom, hogy minden utaztatás végén "meg kell-e halni", nálam megvolt.


Még csak egyszer utaztam, nem tudtam, mire számítsak (direkt nem tájékozódtam előtte, hogy ne befolyásoljon), így ez a meghalás is furcsa volt. Nyugodt voltam, felkészített az utaztató az utolsó 5 percemre és számolt vissza. Így, hogy tudtam a halál idejét, nem is volt ijesztő (a való világban nagyon félek tőle...), és nem éreztem semmit, csak megnyugvást. És megkönnyebbülést, mert TUDTAM, hogy a halál után van valami más, ahol vár rám az a férfi, akivel az életben nem lehettünk egymáséi. És így is történt. :-) Ahogy áthaladtam egy fényes alagúton, a végén ott állt A FÉRFI, kézen fogtuk egymást és "boldogan éltünk, míg meg nem haltunk"...

Csodás volt az egész utazás!

2012. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!