Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért születtem ilyen személyi...

Miért születtem ilyen személyiséggel? Mit kell megtanulnom ezzel?

Figyelt kérdés

Szóval félénk, önbizalomhiányos, visszahúzódó vagyok, nem szeretem a nagy társaságot, nem szeretek ismerkedni, és olyan tipikus szerencsétlen vagyok, akit mindig kiröhögtek az iskolában, aki már X éves, de még mindig nem volt férfi az életében (lány vagyok), ésatöbbi.


Miért "kaphattam" ezt?


2011. márc. 17. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Elvileg előző életedben pont ennek az ellentettje voltál.
2011. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Feltehetőleg "agyonnevelés" áldozata vagy. Vagy pedig a szülők valamelyikéről mintázod magadat.

Megtanulnod azt kell, hogy szabadulj ki, bármelyik fajta fogságban vagy is, rázd le, és légy független, szabad ember. Mindenki szabadnak születik. Óvakodj bárkit rabbá tenni, parancsolgatni irányítani, stb. Óvakodj bárkitől eltűrni, hogy irányítson, befolyásoljon, rabbá tegyen. Tehát most valakinek a hatása alatt, béklyóban vagy, de szerezd vissza önmagadat.

Itt is meglátod, milyen a helyes út:

[link]

2011. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mi az az agyonnevelés?
2011. márc. 17. 14:16
 4/13 anonim ***** válasza:
küldj egy képet, és a legutóbbi problémádon talán segíthetünk.
2011. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én most csak erre a kérdésre szeretnék "választ" kapni, semmi más célom nincs ezen az oldalon :)
2011. márc. 17. 17:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Agyonnevelésen azt értem, ha a szülők, esetleg nagyszülők annyira túlzásba viszik a nevelést, hogy nem tudod a magad személyiségét megjeleníteni, hanem csak mint a katonák, parancsot teljesíteni, elvárásoknak megfelelni, tökéletes lenni mindenben. Van aki jól bírja ezt, de az esetek nagy részében megbénítja a gyerekeket. Csak a szófogadás az egyedüli út számukra. Semmit se mernek tenni a felnőttek engedélye nélkül, nem mernek eltérni az otthon elvárt viselkedéstől, félnek a büntetéstől vagy legalábbis ledorongolástól, korholástól, stb. A szülők jóakaratból próbálják ezt a tökéletességre nevelést megvalósítani, mert godnolják, hogy így a gyerekük jó felnőtt lesz, és sokra viszi az életben. De gyakran az történik, hogy a gyerek önállótlan, befolyásolható, és gyakran képmutató. Ezért aztán nem talál barátokat, viselkedése gátlásos. Önbizalma nulla, nem szeret emberek között lenni stb. A feladat: ebből kibújni, önálló életre kelni.
2011. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kaptad. Tanultad.

Olvasd el ezt: Louise L. Hay - Éld az életed

2011. márc. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, az Éld az Életed nagyon jó. A könyv közepe táján van egy táblázatos feladatsor. Azt próbáld meg átgondoltan megcsinálni.
2011. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

a válasz pofon egyszerű...:)

az emberi lélek/tudat fejlődéséről szól a földi életben a fáma...a lélek tulajdonsága a jellem...a cél tehát a teljes pozitív jellem elérése...a személyiség az ember hajlamait mutatja meg a rosszra, és azt, amiben már jó...tehát azért kaptad ezt a személyiségedet, hogy formáld...ugyanis minden egyén képes túljutni saját viselkedésén, persze kellő akarással...szóval a feladat az, hogy a negatívumokat átalakítod pozitívumokká...Magyar Értelmező Kéziszótár segít, ha nem tudod mi mit jelent esetleg, bár nem gondolom, hogy ilyen probléma lenne. Tehát tudod mi a baj, változtasd azzá, ami nem baj. :)

De szólok, nem az ellentetjére kell alakíts, mondjuk egy félénket...ugyanis a félén ellentéte a meggondolatlan, botor. Neked ez esetben bátorrá kell váljál, ami nem vak, hanem megfontolt, nem ugrik bele mindenbe, de mégis lélekben erős. :)


üdv és sok sikert

26/F

LastOne.Left

2011. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. márc. 18. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!