Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi történik velem? Mi ez az...

Mi történik velem? Mi ez az egész?

Figyelt kérdés
Nem egyszer előfordul velem, főként esténként hogy lefekszek, és hirtelen nagyon félek és olyan mint ha vki fojtogatna. Nem kapok levegőt, és amikor az oldalamra akarok fordulni, egyszerűen nem tudok.Szinte olyan mint ha vmi súly, vagy erő nehezedne rám. Majd eltelik egy x idő, és mint ha valami vákumban lennék,hirtelen elönt a meleg meg minden, majd hirtelen újra mozogni tudok és szinte reszketek a félelemtől. Volt már olyan is hogy teljesen leizzadtam.A másik pedig, hogy fekszek, és szintén vmi lenyom az ágyhoz, és idő kell még feltudok kelni. Nagyon rossz érzés. Mi ez?Normális válaszokat szeretnék mert nem tudom mi ez.
2011. ápr. 13. 17:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezt én egy enyhe pánikrohamnak gondolnám. Kérj beutalót az idegorvoshoz. Figyeld meg, hogy mikor milyen nehézségű nap estélyén fordul elő. Vagy próbálj megtanulni lazítani. Több CD is van forgalomban, ami az ellazulást segíti. Ugyanis, ha arra koncentrálsz, hogy ellazulj, megszűnik a páni félelem
2011. ápr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Engem is a pánikrohamra emlékeztet.

Mit keres ez az ezotéria kategóriában?

2011. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én is pánikra tippelek, a félelem lebénít ilyenkor, azért érzed úgy,hogy nem tudsz megmozdulni.Annak viszont kell, hogy legyen valami oka, hogy mindíg lefekvés után érzed ezt.

Szerintem megpróbálhatnád áttenni az ágyat máshová, vagy másik szobában aludni.Vannak ugyanis olyan radiesztéziai sugárzások, amik ilyen tünetet is okozhatnak!

2011. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
bárhol fekszek előfordul :S de köszi a válaszokat:) De nem idegeskedek :S akkor is lehet pánikrohamom?
2011. ápr. 13. 18:27
 5/20 anonim ***** válasza:
Lehet akor is, ha nem vagy idegeskedős.Sok oka lehet ennek.
2011. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
próbáld ki, begyél SEDATÍV PC homeopátiás tablettát, csak szopogatni kell, előtte- utána fél óráig nem szabad enni inni. Száj nyálkahártyáról szívódik fel. Kb . 3 órával lefekvés előtt kell elszopogatni. Nincs mellékhatása, nem lehet rászokni. Próbáld ki, te tudod milyen gyakran kerülsz ilyen helyzetbe, én ha neked volnék, akkor kipróbálnám legalább egy hónapig minden nap vennék be belőle. Ha nem jön elő ezalatt az idő alatt, vagy csak nagyon mérsékelten, akkor pánik beteg vagy. Nagyon sokan szenvednek tőle.
2011. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
az kemény:) hát köszi szépen :)nem is tudtam h az lehetek:S:)
2011. ápr. 13. 20:00
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem szabad leszűkíteni pánikrohamra, pláne nem interneten keresztül diagnosztizálni valakit. Ez baromira veszélyes! Milyen körülmények között laksz? Kikkel laksz együtt? Vagy esetleg egyedül élsz? Semmiképp se kezeltesd magad tünetileg, az okok még nem fognak elmúlni, csak úgy. Ellazulni önmagadtól nem fogsz tudni, hiszen már megjegyezte az agyad, hogy jön az este, itt a fojtogató félelem. Mióta tart a dolog? Próbálj visszagondolni, mikor kezdődött? Eseményfüggő is lehet, de lelki síkon történő változásé is. Mindenképp valalmiféle félelem áll a háttérben, amely oka bonyolult is lehet. Javaslom, hogy ne tablettával oldjad, komoly szakemberhez fordulj. De fontos: te hogy éled meg ezt az érzést, ami rádnehezedik. Mivel vagy képtelen megbírkózni?
2011. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Pánik betegség és az idegeskedés egyáltalán nem biztos, hogy találkozik. Amit leírsz egy az egybe a szorongás és a pánik tünete. Menj el egy orvoshoz, ez népbetegség, csak nem beszélünk róla. Nekem is megvolt és sajna lehet még rosszabb is :(
2011. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Pánikroham szerintem is.

Az egész napi megoldatlan feszültség jöhet elő ilyen formában.

Lehet, hogy úgy érzed, nem vagy feszült, de lehet, hogy a tudatalattidban elnyomva van egy csomó megoldatlan feszültség, ami ilyen tünetekben jelentkezik.

Pszichológushoz menj el, ő tud segíteni.

Nekem is volt ilyen, csak nem így persze, hanem annyira féltem elmenni vizsgázni, hogy teljesen leizzadtam, remegtem, nem kaptam levegőt, sírógörcs kerülgetett minden alkalommal.

Elmentem pszichológushoz, aki felszínre hozta, hogy miért van ez. Egy családomból hozott rossz, megfelelési kényszer. Ennyi. El is múlt.

Úgyhogy ez szerintem sem az ezotéria témaköre.

2011. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!