Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki olvasta Michael Newton:...

Ki olvasta Michael Newton: Lelkünk útja című könyveit?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy akik olvasták mit gondolnak róla, szívesen beszélgetnék is a témában érdekeltekkel, mert sajnos az én családi és ismerősi körömben nincs olyan, aki hinne az ilyesmiben!:( Pedig meg vagyok győződve róla, hogy tévednek!:) Szóval várom a véleményeket a könyvről!
2011. ápr. 29. 07:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Olvastam mindet, kivéve a 4. (szakértőknek szólót), de még lehet, arra is ráveszem magam, ha nem túl durva egy laikusnak::) Engem is érdekel a téma.
2012. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szandzsa válasza:
75%

Én most kezdtem el olvasni az első könyvet...bevallom kicsit nekem sok volt, és meg is rémisztett:(

Eredetileg azért szántam rá magam, mert egy ideje nagyon erős halálfélelmem van, és hátha enyhíteni tud rajta egy hasonló témával foglalkozó könyv.

Majd szépen haladok vele tovább és meglátjuk hogy mi lesz.

Jó lenne ha kevésbé szoronganék végre egy kicsit, és tudnám újra önfeledten élvezni az életet:(:(:(

2013. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Én olvastam és azért hiszek benne, mert annak idején a táblás szellem idézés megszállottja voltam. Rengeteg kérdést feltettem nekik, amikre választ kaptam, de nem voltam abban 100%-ig biztos, hogy igazat mondtak. És ezeket a válaszokat bizony viszontláttam ebben a könyvben. Innentől kezdve nekem ez elég bizonyíték arra, hogy higgyek benne. Illetve évek óta vonzanak a ** utazással kapcsolatos élmények és személyes ismerőseim is részt vettek olyan kezeléseken, mint amilyeneket a könyv bemutat. Az ő élményeik is eléggé alátámasztják azt az elméletet, amit a könyv leír. Én még nem vettem rá magam az utazásra, valószínűleg még nem állok készen rá. A szellemidézést meg terhességemkor a baba érdekében felfüggesztettem.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Valaki találta valami jó fórumot a témával kapcsolatban? Én is szívesen beszélgetnék emberekkel akik olvasták a könyvet.
2014. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!