Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Csak egyszer élünk? Vagy...

Csak egyszer élünk? Vagy létezik a lélekvándorlás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 14:00
1 2 3
 21/28 sas15 ***** válasza:

Én is a menyországban hiszek, de gondolkozz logikusan

ha van lélekvándorlás akkor okkal nem emlékszel az előző életedre...

2011. júl. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Szerintem van lélekvándorlás,csak másik dimenzióba...és szerintem már éltünk az emberi életünk előtt is és azért nem emlékszünk rá,mert akkor összekevernénk az itteni életünkkel és akkor nem lennél normális.....am biztos vannak olyan emberek,akik kivéelek ezalól...
2011. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 vaszily katalin ***** válasza:
a nagymamám 2 éve halt meg.szeretem a mamát.lehet hogy belém költözöt.mert idén látam a anyám kertjébe.mikor menem neki teregetni .s mosolygot rám s monta nagyon hiányzom neki s azt hogy vellem lesz.egyenget.de lehet azé mert nem mentem a temetésére a rokonság véget.de tudom hogy ezért nem harakszik.
2011. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Egy élet túl összetett ahhoz, hogy csak egyszer lefusson, és kész. Szerintem több életet és többféle életet él az ember (akár más létformákban, más időben, más térben, más dimenziókban). De ettől függetlenül lehet, hogy elérhető egy olyan létállapot, ami megfeleltethető a Mennyországnak - egyfajta időtlenség.
2011. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Szerintem egyszer élünk, utánna meg a testünk lebomlik és mindennek vége....
2011. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

csak egyszer élünk...de örökké...az elménk, amit te lélek hívsz valószínűleg, folyamatos tapasztalásban vesz részt, s nyilván amikor elválik a most használt fizikai testtől, akkor egy másik testen át fog tapasztalni...lásd álom..ott sem az ébrenlét alatt használt testen át jutsz infóhoz. :)


mondanám, hogy ez lélekvándorlás...de valójában a lélek(elme) nem vándorol, hanem csak a megélt tapasztalat változik.


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

15.55. vagyok

Ajánlanám a Túléltem a halálomat c. könyvet!

Aki kíváncsi az ilyen dolgokra az olvassa el.Vagy akár más is. Nem fogjátok megbánni,nagyon tanulságos!

üdv. :)

2011. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

27-es!

Nem élhette túl a halálát - illetve nem volt halott, mármint biológiai értelemben!

A klinikai halál nem a tényleges halál, ott még az agy ami az élményeket és a tapasztalatokat adja, életben van, működik.

Az csak egy könyv amit leírtak és piacra dobták.

El lehet adni szinte bármit az embereknek, főleg a hülyeséget!

Nem mondom, hogy ami a könyvben lehet nem történt meg, de az illető nem volt halott, hiszen ezeket nem tudná leírni, ha nem tudna ezen dolgokra visszaemlékezni!

Ergo az agya életben volt.

Ha az agy hal meg, na az az igazi halál.

90% a sansz arra, hogy egyszer élsz, a többi emberi kitaláció és a fantázia szüleménye.

2023. márc. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!