Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek van benne valami,...

Szerintetek van benne valami, vagy hatalmas hülyeség?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem: sosem hittem Istenben, gondolkodás nélkül gyertyát gyújtottam éjfélkor a tükör előtt.

Valaki megkérdezte, hogy hogyha lehetne 3 kívánságom, akkor mik is lennének...az első egyértelműen az volt, hogy csak Európa létezzen, plusz az Egyesült Államok, és Kína, mivel annyian szenvednek a többi országban(Afrika, Afganisztán...stb.), hogy így lenne a legjobb. Csak kibírnánk banán és ananász nélkül.

Pár nap múlva filozofálgattunk az egyik barátnőmmel, és kijelentettem, hogy nekem tökéletes az életem. Erre ő azt mondta, hogy biztos előző életemben nagyon jó ember voltam..és ekkor jutott eszembe az, hogy mi van, ha Afrikában az éhező gyerekek azok, akik előző életükben rossz emberek voltak? Tehát pl Hitler is egy afrikai éhező kisfiú, vagy egy afgán nő. De most komolyan!:D Nincs benne valami?xd


2011. aug. 22. 04:51
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem teljesen értem miről hadoválsz, de hogy a világról valymi keveset tudsz az biztos.
2011. aug. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez sajnos igaz : D
2011. aug. 22. 05:03
 3/9 Beliel ***** válasza:

Én nagyjából értem mire akarsz kilyukadni. De szerintem csak szimplán minden hülyeséget elhiszel. És igaza van az elsőnek is sajnos elég hiányosak az információid, erről a részről is.

Ha lehetne 3 kívánságom ez a három lenne:

- legyek hallhatatlan

- legyek szupererős

- és tudjak teleportálni

2011. aug. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Ez hülyeség. Milyen ember az aki ha tehetné nem tüntetné el az USA-t? :D
2011. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon össze vagy kavarodva. Még sokat kell olvasnod ilyen dolgokról. S miért írtad az elején, hogy nem hittél Istenben? Miért mostmár hiszel? Másrészt nem biztos, ha most szerencsés vagy, akkor jó voltál előző életedben. A reinkarnációnak nem az a lényege, hogy te most rossz voltál, következő életedbe szenvedni fogsz. Nyílván, ha valami rosszat követsz el, annak meglesz a következménye, akár köv. életedbe, akár a mostaniba, de a reinkarnáció lényege, hogy fejlődjünk, s minél magasabbra jussunk, minél "tisztábbak" legyünk...
2011. aug. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én értem miről beszélsz. Az emberi karmáról van szó. Ha rosszat tettél más embernek az egyik életedben, a másikban megtapasztalod milyen a hatása. Tehát, ha most önző életet élsz, és másokkal nem törődsz, a másik életedben kiszolgáltatott vagy nincstelen leszel.


Magyarország kiváló ország arra, hogy rossz karmát szerezzél magadnak. Itt ugyanis a társadalmi körülmények kényszerítenek sok embert arra, hogy ne törődjenek a másikkal, csak a maguk érdekével.

2011. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy Európában nincsenek éhező gyerekek?
2011. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Killgun ***** válasza:
Ez hülyeség...Tény,hogy visszakapod amit tettél,akr jó akár rossz,de még így is lehet jó,vagy rossz az életed...Ha én afrikai éhező lennék,akkor is lenen esélyem,hogy milliomos legyek,még ha parányi is,de van...Elvileg nekem sem kéne annyira fejlettnek lenni,mint amilyen vagyok,(legalábbis egy tapasztalt ember ezt mondta,)még az vagyok,mert hiába pici az esély,lehetséges...De mondhatnék ezeer meg ezer példát....Ha egy szegény az utolsó pár forintját lottózásra költi,lehet belőle milliomos...stb,stb,stb....
2011. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek ebben, de szerintem ha valaki hisz abban, hogy újjászülethet és a következő életét jelenlegi cselekedetei határozzák meg, akkor ő bizonyára így láthatja.

Tehát alapvetően logikus a dolog, valószínűleg ez is lehet az oka annak, hogy az a néhány százmillió nyomorgó indiai alig lázadozik.

Egyébként Ausztráliában nem szenvednek az emberek, ahogy pl Japánban sem.

2011. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!