Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek az nagy baj, ha...

Szerintetek az nagy baj, ha nem a saját utamon járok?

Figyelt kérdés

Még a nyár elején voltam egy szakembernél, aki megállapította, hogy nem a saját utamat járom, nem azt az énemet élem, amit kiszabtak nekem.

Ezt onnan állapította meg, hogy megnézte az államat, és, mivel enyhén előreugró, mondta, hogy alapvetően törtető, vezető típus vagyok, és mindent, szinte sietve megteszek a céljaim eléréséért. Legalábbis ezt a "típust" szabták meg nekem, és én az "orral előreugró" típus életét élem. Viszont vannak néha "keveredések", vagyis néha vegyesen élem a két típust.

Gyakran ezért vagyok nyugtalan, feszült, izgatott a szakember szerint.

18/F


2011. szept. 2. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
én 2 utat járok 1xre...járt azt az utat amejiket akarod és nefoglalkoz ijenekel.teválasztod az utad nem más
2011. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

drakonak szolics


Én is így érzem helyesnek.

2011. szept. 2. 14:14
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
csak te dönthec afelöl hogy mien életet érsz és jársz szoval.csak kövesed azt amelyiket akarod :) és jol érzed akkor :D
2011. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem butaság egy áll vagy egy orr alapján meghatározni a személyiséget. Annyira csodálatosan összetett lények vagyunk! Ha mindenképp ilyen önismeretre szeretnél szert tenni, szerintem keress holisztikusabban gondolkodó szakembert.
2011. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék ilyen önismeretekre szert tenni, mert szerintem is butaság a kinézet alapján határozni, és tényleg nagyon összetett lények vagyunk lelki szempontból.

Nekem is ez a véleményem.

2011. szept. 2. 15:05
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak nem írtam ezt ki a kérdés alá.
2011. szept. 2. 15:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én általában megértő vagyok (noha szkeptikus) az ilyesmivel, de ez hülyeség :/ Olyasmi ez mint a horoszkóp, 12féle variáció van milliárdnyi emberre. Az, hogy az állad vagy az orrod hogyan néz ki nem határozza meg azt, hogyan éled az életed. Emiatt nem kell aggódni. :)
2011. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Softness ***** válasza:
szerintem is baromsag, en hiszeka spiritualis dolgokban, de sztem ez hulyeseg
2011. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te komolyan akár egyetlen másodpercig is elhitted ezt a baromságot?
2011. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az állad alapján mondta ezt meg?

Ne mondjátok már, én ezt nem hiszem el, hogy ilyen "szakemberek" vannak!

Hülyeség, hülyeség, hülyeség!

Még akkor is felidegesítem magam, ha valaki horoszkóp alapján mondja meg, hogy mit kellene tenni a másiknak, nem még akkor, ha az álla alapján...!

2011. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!