Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha létezik reinkarnáció,...

Ha létezik reinkarnáció, akkor a "köztes térben", ahová a halál után jutunk (? ), ahol a lélek saját maga lesz, akkor emlékezünk minden előző életünkre?

Figyelt kérdés
szerintem jó lenne ha így lenne, megnyugtató
2010. szept. 30. 15:55
 1/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
88%

Pontosan így van, akkor már jobban látjuk az ok-okozati összefüggéseket, az előzetes terveinket és a hibáinkat, mások tetteinek hatását, stb.

Az emlékezést sokminden segítheti, pl. "könyvtár" "3D-s" (?) kisfilmekkel a kért időből, stb.

Majd meglátod...

2010. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

A valós élet egy nagy iskola...de nem lehet kibukni. :D

Megnyugodhatsz, mert valószínűleg ilyenről lesz szó, hiszen a dolog a fejlődésről és tanulásról szól, és igaziból köztes állapotban leszel, mintsem térben. Majd ezután folytathatod utadat újjászületve, egy következő testtel összekapcsolva. ;)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet bizonyitani,ezért elvetve!
2010. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Vagy ha emlékeznénk is, nincs jelentősége odaát. A halál után abban a köztes térben amit említettél jelentéktelen az, hogy mik voltunk előző életünkben.

Tehát nem kell, hogy emlékezzünk arra, hogy előző életünkben minket hogy hívtak, mit csináltunk életünk alatt, mondjuk 10 évig takarítóként dolgoztunk egy boltban.

Szerintem a gondolkodásunk is teljesen más a halál után, az érzéseink is, az érzékszerveink és minden más is. Nehéz ezt leírni. Teljesen más dimenzióba kerülünk halálunk után.

Ha valami emlék meg is marad előző életeinkből az nem más mint a teljesség. A végtelen teljesség. Előző életeink összessége. Ez olyan, hogy megöregszel, és elgondolkodsz, milyen volt a gyerekkorod, a fiatalkorod, évtizedről évtizedre ahogy felnőttél és megöregedtél. Életed szakaszokra bontható, de mégis valahol legbelül tudod, hogy te mindíg ugyanaz voltál és egy.

2010. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Sok igazság van abban, hogy gyökeres és alapvető a változás, a szemléletmód. De az nagy túlzás, hogy "jelentéktelen az, hogy mik voltunk előző életünkben". Hogyan lenne már mindegy, hogy valaki neve Teréz anya volt vagy Adolf Hitler???
2010. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Én most is emlékszek az előző életeimre, de ez nem normális lehet h valami hiba történt, de az a baj hogy sokszor nem tudom már h ki vagyok mert sok élet emlékei vannak bennem, pl. előző életemben egy svábbogár voltam, és valamikor svábbogárul kezdek beszélni meg az előtt kígyó voltam és néha meg nem sétálok hanem a földön tekergőzök és sziszegek, meg hasonló dolgok.
2010. nov. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

8:27-es

ez komoly?

2010. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, de ne hidd, hogy olyan jó dolog, nagyon bele zavarodsz a saját életedbe.
2010. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!