Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez lehetett így? (Saját gondolat)

Ez lehetett így? (Saját gondolat)

Figyelt kérdés
Tegnap este azon filóztam, hogy ha Roswell-ben tényleg lezuhant egy UFO? És erre jutottam: Ha az Amerikai kormányok ennyire őrzik akkor miért nem hozzák napvilágra. Ha léteznek is akkor biztos azért titkolják mert itt vannak közöttünk. 2008-ban Stevanwill-ben hasonló jelenségek voltak. (aki megszerezné nézni keressen rá). Azok akik fekete ruhában, napszemüvegben megfenyegetnek mindenkit aki látott hasonlót egy titkos szolgálat melynek neve valószínűleg: USSUFOA (U.S. Secret UFO Alliance). Ha ez így van akkor biztos, hogy vannak köztünk idegen lények. Azoknak a TROLL-nak pedig üzenném aki hülyeséget kinyalhatja!
2011. okt. 31. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

"Azoknak a TROLL-nak pedig üzenném aki hülyeséget kinyalhatja!"


ilyen mondatok után kételkedem emberi mivoltodban

2011. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bazsii05 ***** válasza:
nekem van egy ufo barátom.
2011. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bazsi005 egy trollnak értelmesnek kell lennie.

Az UFO egy repülő tárgy. A statisztikai valószínűség bizonyítja az idegen élet létezését. Az UFO-k nem bizonyítanak semmit, mivel nem tudják mi az.

Az pedig, hogy idegen környékezte meg a földet az nevetséges, hogy több az már viccnek is rossz.

2011. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt a kis szűrke ufót a hadsereg lőtte le Reptoid technológiával.
2011. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja Hitlernek a kis szürkék adták az SSFM-et is.( Saugen Schatten Ficker Maschine)
2011. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!