Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Va. LaKI volt már hipnózison,...

Va. LaKI volt már hipnózison, hogy megtudja mi lehetett előző életében?

Figyelt kérdés

Érdekelnek az ilyen dolgok. Kíváncsi lennék rá arra is, hogy milyen lehet egy hipnózis.

Igaz, van két dolog amire választ is szeretnék kapni.


Van aki volt már hipnózison? Ha igen, milyen volt?


2011. szept. 30. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Ez engem is érdekel. :))


Reklám:

2011. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább a jövö érdekelne.
2011. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Én próbáltam önregresszióval, de még nem sikerült. Wiliam_W._Hewitt_-_Hipnozis_kezdoknek c. könyvből. - Megtalálod neten pdf-ben.
2011. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
90%

Szia,


Én eddig négyszer voltam olyan hipnózisban amikor hipnotizőr végezte el a folyamatot és sokszor mikor önmagamnak . Amire te gondolsz, azt reinkarnációs hipnózisnak hívják. Abban még nem voltam, de ami késik nem múlik. Előzőnek: ne haragudj, de az a könyv egy rakat szar. Ha elolvasod a hátlapot, láthatod, hogy egy asztrológus (horoszkópos) írta.

2011. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
A reinkarnációs hipnózis nem az előző életedet mutatja meg, olyan nincs is. A hipnózis felszínre hozza azokat a fantáziáidat amiket képzelsz, mintha lett volna előző életed. Vagy a személyiséged rejtett énjét egy másik szakmában, emberben, karrierben, korban és életszínvonalon élheted meg általa. Terápiás eszköz, nem ezoterikus. Persze vannak zavaros emberek akik így jobban tudnak keresni ha a hipnózis erejét, hatását ilyen nemlétező dolgok igazolására használják:-))
2011. okt. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó,

Vannak olyan történetek amik pedig pont az ellenkezőjét bizonyítják. Semmi sem biztos, a földönkívüliek létezéséről sem mondanak semmit, mindent amit nem lehet megmagyarázni arra azt mondják, hogy nem létezik.

2011. okt. 1. 14:58
 7/11 anonim válasza:
38%
Utolsó, Félig van igazad, Még nem bizonyított teljes mértékben, de az ellenkezője sem.
2011. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
62%
Én ismerek olyat, aki már csinált reinkarnációs hipnózist, és nem ebből él.
2011. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Ezt kapjátok ki:


Előző életeim:


Én voltam 1. István, én voltam Mátyás király, én voltam Árpád, én voltam Hitler, én vagyok Orbán Viktor, én leszek a világ megváltója!

2011. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit veszthetsz, ha hiszel benne? Először kideríted ki voltál, hol, és mikor, úgy értem, aztán ha már sok emléket "visszanyertél" nézz szépen utána adott kor, és hely szokásainak, és iesmiknek... Jó kis szubjektív meggyőző ereje lesz, annyit modnok. :)
2011. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!