Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetett-e közünk egymáshoz...

Lehetett-e közünk egymáshoz előző életünkben? És ha igen, akkor mi?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm. Messze lakik, véletlenül találtunk egymásra az interneten egy közös problémánk miatt. Már az első beszélgetés alkalmával tudtuk, hogy nagyon hasonlítunk egymásra, sokkal jobban, mint az "átlag legjobb barátok". Ugyan azok az elvek, az álmok, a gondolkodás mód, a célok, és szinte az egész életünk. Soha nem találkoztunk, mégis megérezzük, ha a másikkal valami történik. Valami 6. érzék szerű lehet. Sokszor előfordult, hogy amikor neki írtam, dejavu-t éreztem, mintha már ugyan ezeket egyszer elmeséltem volna. Mikor huzamosabb ideig nem beszéltünk megálmodta, hogy velem mi történik és én aznap ismét felbukkantam és minden ami az álmában volt, tényleg megtörtént... Ugyan azok a szófordulatok, a belső tulajdonságok, a problémák, hiába nagy közöttünk a távolság. Rengeteg furcsa dolog történik velünk, ami többnyire jó, bár sokszor elég rémisztő. Próbáltunk rájönni, mi lehet ennek az oka, de logikus magyarázatot egyet sem találtunk.
2010. máj. 30. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Testvérek voltatok, de boszorkánysággal vádoltak titeket (hamisan), mágjára kerültetek, amit a hétfejű sárkány gyújtott meg a lehelletével, de még mielőtt elégtetek volna, hirtelen özönvíz-szerű eső zúdult a világra, ebből tudták, hogy ártatlanok vagytok és elengedtek titeket, ám ekkor egyikőtök szögbe lépett, a szög rozsdás volt, és mindketten meghaltatok, az egyik vérmérgezésben, a másik a szomorúságtól. S hogy honnan tudom mindezt? Kiolvastam kártyákból és tealevelekből, meg különben is cigány jósnő vagyok.
2010. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudnám az ilyenek, mint az utolsó előtti, miért írnak ebbe a topikba?


Én ha nem hinnék ezekben a dolgokban, egyszerűen meg se nyitnám az ezotéria témakört.

2010. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem vagyunk rokonok. Nekem van egy ikertestvérem, vele nem hasonlítok ennyire, mint barátnőmmel. De most komolyan... Baromságokat tartsd meg magadnak.
2010. máj. 31. 00:17
 4/15 A kérdező kommentje:
Kössz a védelmet! :)
2010. máj. 31. 00:22
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony előfordulhat, hogy előző életetekből ismeritek egymást. Rokon lelkek vagytok vagy ilyesmi. Örülj neki, hogy rátaláltál a barátnődre! :)
2010. máj. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb, számodra fontos emberrel a kapcsolatod általában eleve karmikus. Gondolok itt családtagokra, közeli barátokra, vagy akár a párodra. Elég valószínű, hogy nem ebben az életben ismertétek meg egymást először, és maradhatott még valami feladat, amit közösen meg kell oldanotok. Hogy mi ez a feladat, azt ezek alapján lehetetlen megállapítani. Ha nyitottak vagytok rá, menjetek el egy utaztatásra, vagy regressziós hipnózisra.
2010. máj. 31. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hogy tudnánk egy ilyen utaztatáson részt venni? Mit kell erről tudnunk?
2010. máj. 31. 19:57
 8/15 anonim ***** válasza:

Íme a publikus információk az utaztatásról:

[link]

Vagytok már 18 évesek?



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. jún. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még nem vagyunk 18 évesek. Van esetleg valami olyan lehetőség, amihez nem szükséges betöltenünk a 18-at?
2010. jún. 1. 20:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha tanácsolhatom, 18 éves korotok előtt ne próbálkozzatok ilyenekkel. Az élmény általában nem kellemes, és a felismerések hajlamosak újabb problémákra fényt deríteni, amiket fel is kell tudni dolgozni. De egy dolgot tehettek. Keressétek meg azokat a közös pontokat, amikben tudtok egymásnak segíteni. Előfordulhat, hogy az illető egy adott problémájára te tudsz érdemi megoldást keresni, avagy fordítva, ő a tiédre. Ha felmerül bármi egyéb kérdés, inkább írj privátot, mert most is elfelejtettem időben megnézni reagáltál-e.
2010. jún. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!