Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ugye ettől még nem fog megtört...

Ugye ettől még nem fog megtörténni?

Figyelt kérdés

Valami okból folytán nagyon félek a ráktól. És sokszor gondoltam rá, néha olyan mértékig, hogy már nagyon kikészít, és olyan gondolataim jönnek, amik még engem is megijesztenek néha.

Meg úgy az egész halállal kapcsolatban, és ezeket mindig beraktam a "valóságvonal" alá, ami alatt csak gondolatok fognak maradni. És valahogy jött egy olyan gondolat, hogy amik a "valóságvonal" alatt vannak, azok, be fognak jönni a következő életben. De ugye ez nem így van? Ja, és komolyan mondom, néha olyan gondolatok jönnek, hogy kérem is ezt, de nem akarom, hogy megtörténjen!

Ugye attól még nem fog?


2011. okt. 26. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem fog megtörténni,és nem lesz következő életed. De rákos lehetsz,ha bebeszéled magadnak.
2011. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minél kevesebbet foglalkozol vele, annál jobb. Ha nagyon belemész a témába, akkor nagy valószínűséggel bebeszéled magadnak, ami majdnem olyan rossz, mintha rákos lennél.
2011. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 King of Reptoids ***** válasza:
A rák nem fog eljönni. Mi jövünk helyette, baj ?
2011. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát úgy néz ki, hogy nem működik a "valóságvonalad" (ezt gondolom valami villám-képzett terapeutától tanultad)


de tudok valamit, ami segíthet. úgy hívják, hogy a "leszarom tabletta". és nem csak trollkodok. szard le.


ne félj a haláltól, mert előbb-utóbb elkap téged is, engem is, meg a többi kommentelőt is.


és ez a dolog, hogy "jaj nem akarok meghalni, mert annyi dolgom van még, de félek az élettől is mert tudom, hogy halállal végződik, ezért rettegésben élek" egy nagyon rossz gondolat, ami az emberek többségében megfogalmazódik, csak komplett hülyeség.


ezért vegyél be egy leszarom tablettát

2011. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az embernek nem szabad a betegségekkel ennyit foglalkozni, mert ezzel üzit küld az agynak.........
2011. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hipochonder vagy?
2011. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az agy vicces szerv, minél inkább nem akarsz valamire gondolni, annál többet gondolsz rá. viszont emiatt ne aggódj, rákot ettől nem lehet elkapni, a bevonzás az egy hatalmas nagy baromság, ami azért terjedt el, mert a régi babonák kimentek a divatból, kellett valami újat kitalálni, ami látszólag az új tudományos felfedezéseken alapul, hogy hihetőbb legyen.


fegyelmezd az elméd, ne sajnálkozz, ne rettegj, mert bele fogsz bolondulni. ha megint a rákra gondolsz, egyszerűen ignoráld a dolgot, ne kezdj el parázni, hogy jaj, már megint erre gondolok, képtelen vagyok fegyelmezni az agyam!

2011. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!