Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fokozatosan is leereszkedhet...

Fokozatosan is leereszkedhet a pocak, vagy hirtelen szokott megtörténni?

Figyelt kérdés
Párnapja mintha lejjebb lenne a hasam, de még nem fér be a tenyerem a mellem és a pocak közé. Viszont a gyomrom mintha felszabadult volna, mert napok óta állandóan üresnek érzem, vagyis éhes vagyok.
2011. okt. 22. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor simán lehet, hogy leszállt. Én is abból éreztem, hogy megkönnyebbült a gyomrom.

Nekem a tenyerem sosem fért be szülés előtt a mellem alá, csak 162 cm vagyok, és akkora hasam volt, hogy még! :o)


Szép szülést!

2011. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 2 héttel a szülés előtt kezdett leszállni a hasam. Mire mentem szülni, más a férjem tenyere is befért a mellem és a hasam közé! Szomszédomnak este leszállt, másnap délután megszült! Szerintem mindenkinél máshogy történik! Gyors és komplikációmentes szülést kívánok!
2011. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem nagy volt a babám, így nem éreztem semmit sem, pedig biztosan leszállt... :D és én még üresebbnek sem éreztem a hasam :)

(mondjuk, a 2. baba születése előtt 3 órával otthon vacsiztam, benyomtam két kiflit is, jól esett.... (aztán szülés közben meg majdnem kihánytam, mert a fájásoktól a gyomrom is húzódott össze)

2011. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!