Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit csináljak? A bátyám egyre...

Mit csináljak? A bátyám egyre hülyébb.

Figyelt kérdés
Elkezdett hinni az ezoterikában, főleg a reinkarnációról olvas nagyon sokat, hogyan tudnám meggyőzni ,hogy hülyeség az egész?
2011. dec. 4. 13:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy. Csak érdeklődik egyenlőre. Nem baj, ha olvas. Majd ő leszűri, hogy mit hisz el belőle, és mit nem. Ne akard őt irányítani. Egyáltalán nem hülye, szerintem. Azt hiszed az az egyetlen út, amin te jársz?
2011. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
De reinkarnációban hinni? :D
2011. dec. 4. 13:27
 3/36 anonim ***** válasza:
80%

és te miben hiszel?

lehet hogy az is tök hülyeség, csak sohasem fogod megtudni az igazságot.. attól szép a világ h különböző dolgokban hiszünk, mások vagyunk, lehet, hogy amiben a bátyád hisz tényleg létezik, honnan tudod h nem?

2011. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Kb. pont semmi közöd hozzá, hogy miben hisz a bátyád.

Be is b@szna, ha te mondanád meg, hogy mit olvasson a bátyád, ill. hogy miben higgyen...

2011. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Én ateista/materialista vagyok.
2011. dec. 4. 13:38
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem "ateista/materialista" vagy, hanem szörnyen fiatal. Hagyd békén a bátyádat, abban hisz, amiben akar.
2011. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
53%
Igen is van reinkarnáció. Hidd el. És a bátyád nem hülye, mindenki abban hisz amiben akar, ő dönti el.
2011. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
az jó szar lenne ha lenne reinkarnáció
2011. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Vicces ez a kérdés :D Miért kéne meggyőznöd egy olyan dologról, amiről te sem tudhatsz semmi biztosat? Talán ő győzköd téged?
2011. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
47%
Majd ha néhány évszázaddal később már érezni kezded az előző halálaidat fizikai értelemben is, megérted, hogy az energia nem vész el, csak átalakul... a bátyád nem hülye, helyes hogy érdeklődik, én 10 voltam mikor megszorult a nyakamon a kötél... 20 percig az ágyamban heverve fuldokoltam - először nem tudtam mi ez, majd 2-3 hasonló után megértettem... nem kívánom senkinek... - ha zavar a téma, hagyd békén, vagy beszélj vele erről... ja, és olyan, hogy ateista nem létezik... mert ha magadban hiszel, már hiszel valamiben...
2011. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!