Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Keresek olyan hipnotizőrt aki...

Keresek olyan hipnotizőrt aki vissza tud vinni az előző életben. Csak elismert, végzettségét igazolni tudot keresek, nem csalokat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 14:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

nagyon alaposan nézz körül h kihez mész, mert ehez többévnyi sikeres hipnotizálási praxis kell ált beajánlással lehet ilyen személyhez kerülni!!!

KÉTKEDŐK!!!

a hivatalos pszichológiában érdekes működik a regresszíiós hipnózis amíg a születésig visznek vissza és van iylen , de ha egy pszichológus már még korábbi dologra kérdez az már sajnos parapszichológia tárgykörébe kerül...

a legtöbb ilyen szakember aki ezzel foglalkozik a pszichológusokból kerül ki akit ált rabul ejt ez a fajta hipnotizálási eljárás!!

ÜDV 1 pszichológus voltam!!!

2011. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
En annyit tennek hozza,ha ezt veghez akarod vinni,ne hipnozissal.Transz allapotba is vissza tudnak vezetni(ezt sorozatba lattam a nemet RTL-n),igy jobban atelsz mindent.
2011. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már ez előző életemben sem hittem az ilyesmiben.
2011. dec. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
Hipnotizőr nem képzett. Részt vesz 100 órán és kész, amit kóklerek csoportja ismer el és mindenki átmegy rajta aki befizeti az összeget? Hipnotizőr szakma nincs. Hipnoterapeuta pszichológus, aki képzett. Regressziót alkalmaz pszichológus, de olyan időbe visz ami célra vezet. Nem cirkuszi dolog ez. Engem már vitek vissza és élménynek jó, de mégsincs értelme. Mindenki kicsit kétked utána is. Fontos dolgokat, ami hasznodra válna, nem lehet rögzíteni. Pl. akkori anyanyelv, szakma és egyebek.
2011. dec. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%
Valóban csak képzett pszichológus alkalmazhat hipnoterápiát. Ez tény. A többi kamu.(Nem parapszichológus, hanem akinek valódi egyetemen szerzett diplomája, diplomái vannak) De: Az alkalmazott hipnózis nem jeleneti ,hogy volt előző élet. Nem is volt. Egyszerűen csak a vágyat, hogy kinek képzeli magát a kliens abban a módosult tudatállapotban amibe átkerül. Ebből építkezik a gondolkodás átformálása. segít problémák másképpen történő értékelésében.Nem az előző élet bizonyítéka, hanem egy másik személy bőrében való gondolkodás segítségül hívása a cél. Nincs előző élet, ez egy simán pszichológiában használatos , hatékony MÓDSZER.
2011. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Előzővel egyetértek ugyan, de gondold végig, hogy mindenki a jelen életében is képzeli valaminek magát. Általában annak, amiket tettünk, vagy amit meg fogunk tenni. Tehát jelen életre is vonatkozik. Mivel jelenben nem létezünk! Nem tudod úgy maadat bemutatni. Az, hogy én mi voltam, pl szomorú, az nem jelenti azt, hogy az is vagyok most, vagy leszek.
2011. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!