Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Valakinek sikerült már meditác...

Valakinek sikerült már meditációval előző életében járnia?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van erre sokféle módszer a meditáción kívül amik valószínűleg sikeresebbek, de vannak ilyen meditációk is. Valaki próbálta már? Tapasztalatok?


(Akik ebben nem hisznek, kérem, ne írjanak.)


2012. jan. 10. 16:07
1 2 3
 1/23 _Jessy_ ***** válasza:
27%
Én már előző életemben sem hittem benne, de azért leírom :)
2012. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
Én nem tudom az előző életeben voltam-e de kaptam már képeket.
2012. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Kovács András táltos előadásán meditáltunk előző életünkre, én egy kikapós polgárasszony voltam, valahol Horvát országban a tenger partján, és a férjem lelőtt :-) A seb ott volt a hátamon amikor megszülettem. Nagy anyajegy, mint egy kibuggyanó vér.

Nem tudom miért vonzza az embereket előző életük, nem lettem okosabb tőle.

2012. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
22%

Nem az előző élet hanem az arról való képzelgés a lényege. Előző élet nincs, de az ilyen hipnotikus transzban előhívható mintha lett volna.

Nagyon érdekes. Terápiára használják,sokaknál működik.

Lényegében egy másik ember fejével gondolkodva, érezve éleg meg a saját életedet és ez egy teljesen új nézöpontot is hozhat a problémáidhoz. Ez akkor is hasznos ha mindenki tudja, hogy előző élet nem létezik. Utóbbi tudományosan igazolt tény, de a terápia nem is ezt vitatja hanem használja a hatást. Ennyi.

2012. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Antimod ***** válasza:
36%

"előző élet nem létezik. Utóbbi tudományosan igazolt tény"


Hogyan igazolták tudományosan? Mi a bizonyíték?


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

"Utóbbi tudományosan igazolt tény"


Hogy igazolták?

2012. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%

Engem is érdekelne, hogy hogyan bizonyítottak olyat amit nem lehet bizonyítani..:D

Reinkarnáció léte mellett sok közvetett bizonyíték szól, viszont ellene semmi. De ha valaki tud ilyet az szóljon már, nagyon kíváncsi lettem :D

2012. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Bizonyítékot akartok? aki visszament az előző életébe az soha se kételkedik. Miért? mert egyszerűen tudja, hogy az az előző élete volt, egyszerűen tudatosul, nem lehet leírni szavakkal ezt az érzést.
2012. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen és, mint tudjuk az érzés tökéletesen mérvadó a világunkban. Ha érzünk valamit az úgy is van. Amúgy ajánlom mind ezotéria mind világiasabb nézőpontú embernek, Stanislav Grof - A jövő pszichológiája a pszichológia jövője című könyvét. Nekem az az érzésem, hogy S.G. hisz az előző életben, a munkássága viszont tökéletes magyarázattal szolgál az előző élettel kapcsolatos élményekre.
2012. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat (főleg azokat, melyek hasznosak is voltak). :)

Nekem még nem sikerült, csak képeket kaptam én is, de igazából még csak most kezdtem ezzel foglalkozni.

2012. jan. 10. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!