Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Magának a léleknek van neme?...

Magának a léleknek van neme? És ha igen, akkor van olyan, hogy valakinek nem olyan nemű a lelke, mint a teste?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

az semleges mint az angyalok:)


ha ide tetted fel a kérdést,akkor gondolom tudod,hogy nem csak nőről nőre száll egy lélek:)

2010. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
persze,hogyne lenne,ilyenek a transszexuálisok!Női lélek férfi testben,vagy fordítva!
2010. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
izé..vannak azért kifejezetten női lelkek,de az nem azt jelenti,hogy transzok,csak nőies pasik,vagy férfiasabb nők..attól,hogy női lélek,még nem biztos,hogy transz..
2010. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Sőt, olykor találkozni galamblelkű emberrel is.
2010. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A léleknek nincs neme. Az, hogy nőies, férfias, az tulajdonság. És nem is a léleké. Ami az adott életben rakódik rá, az nem a lélek tulajdonsága. Így az én felfogásom szerint női lélek sincs férfitestben, hanem női egó van férfitestben. Ami korántsem ugyanaz, sőt inkább az ellenkezője. :o)


Egy lélek lehet kifinomult vagy durva, fiatal, vagy már sok életet megélt. (Ez persze nehezen bizonyítható.) Ám ezek sem feltétlenül egy az egyben jönnek át az illető életébe. Tehát attól, hogy sokat látott, tapasztalt, még nem feltétlenül lesz az őt "hordozó" testben egy csendes, elmélkedő ember. Ez ugyanis nem szükségszerű. Lehet, hogy lejár a kocsmába és sokat iszik, verekedik. Nehéz ezt elmagyarázni, és sok időbe kerülne, inkább nem is próbálkozom tovább...

2010. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jé, nekem pont az elmúlt napokban én is sokat gondolkodtam ezen:)

Végül is, szerintem nincs. minden lélek egyenlő, mind az Istenségtől ered, mind ugyanolyan - a fogantatásodkor el, hogy a nőies vagy a férfias tulajdonságok bújnak-e elő jobban?

2010. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném hogy lenne mert előző életedbe lehettél akár fiú és lány is
2010. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A lelkek nemtelenek. Viszont a tapasztalás kedvéért női és férfi életet is választanak maguknak. Az, hogy ha egy férfi nőiesen viselkedik, a kauzális aurában található előző életek nyomaitól is lehet, ahol ő nő volt, és nem sikerült rendesen lerendeznie ezzel valamit. Ezért is van az, hogy nem emlékszünk az előző életeinkre, mert rendesen összezavarna minket. Vannak kivételek, ahol emlékek vagy érzések mégis "átszivárognak". Ilyenkor lehetség pl nemtől eltérő viselkedés.
2010. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sok barom kérdést! az enyémre persze még nem jött válasz de ilyen hülyeségekre csakúgy ömlik!
2010. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nincs neme , mivel a lélek sem létezik , csak az anyagi forma
2010. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!