Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan tudhatnám meg, mi a...

Honnan tudhatnám meg, mi a karmám, vagy az életfeladatom?

Figyelt kérdés
Van, aki tudja a sajátját?

2012. jan. 13. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Elgondolkozol és kitalálod.
2012. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a bal hüvelykujj körme alá van rejtve. nyugodtan tépd le és olvasd el
2012. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mindenkinek saját magának kell megtalálnia az élete értelmét, más ember ebben neked NEM TUD segíteni.
2012. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vannak ilyen jósok vagy mittoménmik.
2012. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy mi az életfeladatod.

Ezt senki más nem tudja megmondani, hiszen Te érzed, hogy mit szeretnél, milyen szeretnél lenni, hogy szeretnél élni.

Mindenkinek az a feladata, hogy megtalálja magát, és azt az életet kialakítsa, ami neki való, és ne csak hányódjon, sodródjon az eseményekkel.

De ezt csakis az adott személy tudhatja, senki más.

Nézz magadba, és ott lesz a válasz benned!

2012. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező. :)


Bár már korábban volt egy ilyen kérdés, de neked is válaszolok.


Minden embernek ugyanaz az életfeladata, ugyanis egyetlen célból vagyunk, születünk ide a Föld nevű bolygóra...mégpedig azért, hogy egytől egyig azonosuljunk 100%osan a feltétel nélküli szeretettel, és azért, mert a világ, ami létezik egyetlen Egész, és az élet értelme az, hogy egy-egy egyén teljes tudatában együttműködjön ezzel a bizonyos Egésszel...aki egyszemélyben gondolkodik, az nem az Élettel harmóniában létezik éppen, de hála a Karma nevű ok-okozati rendszernek, mivel az pont azért van fenntartva, hogy a tetteknek, szavaknak, gondolatoknak legyenek visszahatásai, és az egyének ezáltal képesek legyenek tanulni hibáikból.


üdv

27/F

LastOne.Left

2012. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


LastOneLeft, érdekes, amit írsz. :)

2012. jan. 15. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Az életed célja, az amit te magad kitűzöl. Az egy más kérdés, hogy Te milyen feladatokkal akarod megtölteni. Azt pedig csak úgy tudod magadnak kitűzni első sorban ha ismered önmagadat, a lehetőségeidet amelyben kényszerülsz" elkezdeni az életedet.


Az ember amikor világra születik, tulajdonképpen akarata ellenére belevetett egyfajta közösségbe, majd amikor növekszik, részévé válik egy vagy több nagyobb közösségnek, amelyek mindig meghatározzák bizonyos fokig az emberré válás minőségét. Ezekből kiválni, vagy kiemelkedni már akaratot, kitartást követel.


aztán amikor megszületik egy élet -akár állat- minden élet egyedi és rendelkezik egy saját belülről fakadó mániával" vagy is tehetséggel ami ha szerencsés a Sorsa akkor képes lesz kibontakoztatni és azzal minél sikeresebbé válni az életben.


ez nem karma. Karma mint olyan nem igaz senkinek nincs előre a homlokára tűzve a sorsa, mert a sorsunk velünk születik és mi illetve az a társadalom határozza meg amibe csak úgy ártatlanul belepottyantunk. az hogy mivé tesz bennünket a társadalom illetve önmagunk az már egy külön téma.


Hasonlóan, mint a karma megemlítése amely hindu marhaság és semmi igazságtartalma nincs. Csak annak a elnyomorított Senki kirekesztett, több millió embernek találták ki akik bádog viskókban élnek, illetve csak vegetálnak. Ne vedd el a gazdagok tulajdonát mert a karmád akkor eltorzul és a következő életedben patkányként, hangyaként születsz erre a világra! Ha pedig éhen halsz inkább az utcakövezetén, mint hogy lopj tőlünk 1% gazdag rétegtől, akkor viszont a következő életedben gazdagként fogsz újra születni....!!!


Ezt jól jegyezd meg ez a karma kitalálásának igazi oka!!!

Ezt hintik világszerte mert a világ minden vagyona az emberiség 1%-ának van a kezében, 20 % jól él emberhez méltón, a többi 79% nyomorog a lét minimumon és az alatt vegetál koldusként.


Ha most azt kérdezed én ismertem -e az életem célját-- igen már gyermekként kitűztem számtalan életcélt és a körülményeim határozták meg, hogy abból mit voltam képes megvalósítani.


Egyetlen dologba nem volt senkinek beleszólása a különleges képességeimbe, amit el is hallgattam annak idején, viszont a magam okosodására és kíváncsiságom kielégítésére használtam egy életen keresztül-- legalábbis 50 éve koromig.


akkor jutottam el odáig, hogy megismertem azt amit az elődeim is néha viszont a régi tudással nem értettek meg és valami csodálatos színes mesékbe ágyazva megannyi vallási elmélet született szerte a világban Ilyenek az ősi hitvilágok mint a magyar is, vagy a hinduizmus a Buddhizmus a zsidó a keresztény.


Az életnek az lenne a feladata minden ember számára, hogy kiteljesedjen a maga tehetségében, és erős, tiszta lélekkel távozzon a Fényhez vagy Istenhez, vagy is a Föld lélek Energiájához és azzal eggyé válva halhatatlanná váljon, hogy egyszer amikor Földünk holttá válik, az isteni energiával kiszakadva valahol a kozmoszban több bolygón is új életet teremtsenek de sokkal tökéletesebbet, mint ami most van kezdetlegesként.


Mert Isten Szelleme nem a kozmoszban van hanem itt a Földünk szívében és onnan áramlik ki védőn és éltetőn.

2012. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!