Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan tudhatnám meg h milyen...

Honnan tudhatnám meg h milyen kapcsolatban voltam előző életemben egy barátommal?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hipnotizáltasd magad vissza előző életedbe, biztos jó sokba kerül, de sztem ez az egyetlen módja
2010. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy kéredezek, ezt én is szeretném tudni, segitenétek egy hipnotizőrt találni?
2010. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Auditálással is.
2010. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok - azt ingyen is lehet, ha van egy jó barátod, mert bárki meg tudja csinálni.
2010. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hogy kell?
2010. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Ha a bibliából indulunk ki, nincs előző, sem következő élet, sem lélek. Tehát halálunk után megszűnünk létezni nincs lélekvándorlás így az a kérdés h milyen kapcsolatban voltál az előző életedben a barátoddal teljesen abszurd. :) Ebben a hazugságban spiritiszta sátánista hitnézetek hisznek azaz a reinkarnációban, ami nem istentől ered hanem sátántól.

Sajnos nagyon sokan hiszik ezt, és sokan is tanítják.


A legjobb ha keresed az igazságot. ;)


Üdv Arp88 :)

2010. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Töle ezt megtudhatod.

[link]

A nemet RTL-en lattam a müsorat, lelegzrtelallito volt.

2010. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
28%
A legjobb ha nem foglalkozol ilyen dolgokkal és nagy ívben elkerülöd a spiritizmus minden formáját. Helyette Isten felé fordulsz. Rajtad áll a döntés melyik oldalt választod, a rosszat vagy a jót.
2010. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, az eredeti Bibiliában még volt szó lélekvándorlásról... csak kivetették belőle azt a részt...
2010. szept. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Ezt valószínűleg azok állítják akik a lélekvándorlást is állítják és hisznek benne. De kérlek lapozd fel a bibliát - Salamon király megjegyezte, hogy az élők tudják, hogy meghalnak. Ezt írta: "a halottak semmit sem tudnak." Majd hozzátette ehhez az alapigazsághoz, hogy a halottak nem képesek szeretni, sem gyűlölni, és hogy a sírban "sem cselekedet, sem tervezés, sem ismeret, sem bölcsesség sincs" (Prédikátor 9:5,6,10) és a Zsoltárok 146:4 -ben olvasható ha, valaki meghal "elvesznek gondolatai". Tehát halandóak vagyunk és a halál után egyetlen részünk sem él tovább. Vagy amikor István tanítványt megkövezték (Cselekedetek 7:60) , Pál apostol is ír azokról akik "halálalvásba merültek".(1Korintusz 16:6)

Az alap igazság a bibliában van, ami ettől eltér az a gonosz. Lásd Ádám és Éva történetét. Hittek Sátánnak aki félrevezette őket és meghaltak.

Kérlek lapozd fel azokat a részeket amiket írtam és magad is láthatod hogy mit ír a biblia :)


Kellemes Bibliaolvasást ;)

Üdv

2010. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!