Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért kell egész életemben...

Miért kell egész életemben azt átélnem, hogy senki nem szeret, mit kell tennem hogy vége legyen?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a karmám,de már 30 éve nem tudom megoldani.Az a furcsa,hogy én szeretem az embereket,de ők nem.Kapcsolatom sincs ez miatt,és állásom sincs,mert meglátnak,és nem vesznek fel.És amit még jobban nem értek,hogy csúnya sem vagyok,és igényesen öltözök.Próbálok mindig kedvesen beszélgetni,olyan légynek se ártó típus vagyok.Eddig a hátam mögött még nem volt olyan ember,aki ne mondta volna,hogy utál.Barátaim nincsenek.A kisugárzásomban lehet baj,lehet előző életemben én utáltam mindenkit,és most vissza kapom.Lehetséges ez?És mit tegyek?

2012. márc. 18. 22:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én pont így érzem..csak még nem vagyok 30 éves.. csaj vagy vagy pasi?
2012. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok.
2012. márc. 18. 22:42
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Tegy ugy, mintha...!!!


2. Szeresd magad. Szeresd felebaratodat, ugy mint önmagadat - ertelme: azaz ha magadat nem, masokat sem tudsz szeretni.

"mert meglátnak,és nem vesznek fel" - nem tul nagy önbizalomra vall, ez sugarzik rolad. Sztem ne magyarazd bele a karmaba, mintha ez elözö elet következmenye lenne, ami mar eldöntött, es nem valtoztathatsz rajta, mert erre semmi bizonyitek! Inkabb probalj meg valtoztatni, tovabb lasd: 1-es pont. A mostani eleted miatt olyan a kisugarzasod, amilyen, azt meg megvaltoztathatod. Önbizalom temaban olvasgass, szerezz önbizalmat! Ha vannak eredmenyeid, akkor legyen önbizalmad! ha nincsenek, csinald ugy, hogy elerj valamit, amit ha elertel, egyre nagyobb lesz az önbizalmad... Ezen a modon is növekszik az önbizalom.


3. ne törödj vele, ki mit mond a hatad mögött, az öket minösiti es nem teged. MI alapjan hatarozod meg magadat? Az vagy, akinek masok mondanak? Akkor? :)


4. mintha mindenre ezzel takaroznal, mentegetöznel, hogy "de nekem ilyen a kisugarzasom, ez minden földi bajom oka". Ezt se magyarazd meg magadnak, mert ezzel elmelyited a negativ kisugarzas probl.-t. Egyszerüen van olyan munka, amihez nem kell kisugarzas, akkor csinalj olyant., de fejezd be a mentsegkeresest - igy lesz munkad, kereseted, hasznosnak erzed magad (ez nemi önbizalmat ad...)


5. Nagyon gyakran a legynek sem arto tipusuaknak hasonlo a panasza, de nezzük is csak meg jobban, miert? mert a legynek sem artanak? Nem. mas.

Mert masoknak megfelelni vagyas motivalja öket, es mindenki masnak nem lehet, nem is kell... Legy önmagad! Maganeletben es mashol is, akiken latszik az egyenisegük, nagyobb sikerük van, mint a mindig masok akaratat lesöknek.

Tanulj meg asszertiven viselkedni, amikor kell, nemet mondani is tudni kell. Asszertiv viselkedes, eröszakmentes kommunikacio a google.ba irva jo sok olvasnivalo, de hasznos!!!

2012. márc. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Diavolino44 ***** válasza:

nagyon jókat írt az előttem szóló!

Nekem az egyik kedvenc mondásom: Változtass magadon s megváltozik körülötted a világ!!!

Ki csúnya s ki szép az egy nagyon szubjektív dolog.

Nemrég hallottam egy előadást, az önbizalomról, vonzásról stb. Azt mondta az előadó ha úgy állsz a világhoz hogy te csak egy "fél" akkor a világ ezt úgy értelmezi hogy ha te félnek tartod magad akkor csak fél dolgokat fogsz kapni. Mert hasonló a hasonlót vonzza.


Ha gondolod küldj egy pár fényképet magadról privátba s lehet, hogy lesz pár ötletem mit változtass magadon.

2012. márc. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 spyboot válasza:
Látod már nem igaz hogy téged senki se szeret.a kommunikációnak ez is egy módja.62 éves vagyok sok mindent megértem már.én is éreztem hasonlókat.a munkanélküliség mindennapos dolog,-csak rossz időben keresel adott időben-adott helyen.nem tudom tudod-e hogy a mai világban önéletrajzot kell beadnod, és minél több helyen tedd ezt meg.aztán ne feledd nagyon sok ember él így.próbálj kapcsolatot keresni úgy ,hogy érezd a másiknak is lehet, hasonló gondja.Kérdés mennyire vagy nyitott?
2012. márc. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én ezen dolgozok,hogy nagyobb legyen az önbizalmam,programozom magam,de mikor már az emberek között vagyok,autómatikusan visszaesek.És ilyenkor kívülről látom magam,olyan,mintha nem lennék teljesen ott,és belezavarodok a beszélgetésbe is.
2012. márc. 19. 10:43
 7/17 anonim ***** válasza:

próbáld a hellinger féle családállítást, az az alapokot is tudja esetleg kezelni



emellett szerintem lehet hogy depressziós tüneteid is vannak, úgy meg nem lehet normálisan agykontrollozni


szerintem nézz utána az önszabotázsnak

2012. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ahogy a kérdező irta, asz utolsó válaszban én is pont igy érzem, pedig elvileg nincs baj a külsőmmel, csak ..nem járok egyetemre:S
2012. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
emberek között vagyok leblokkolok,nem birom önmagamat adni, nem birok magabiztos lenni, mint alapjáraton vagyok, és valamikor ridegnek, vagy csöndesnek néznek, és emiatt azt érzem hogy nem szeretnek meg visszahúzódonak tartanak, emiatt nincsennek barinőim sem, csak egy
2012. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 spyboot válasza:
ha csak egy barátnőd van akkor már nem vagy magányos ..szerintem eltúlzod a helyzeted
2012. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!