Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerelmes lenni egy fényképbe?

Szerelmes lenni egy fényképbe?

Figyelt kérdés
Szeretném leírni a történetem és hogy ki mit szól hozzá. Unokatesómnak vittem ebédet a munkahelyére, bicajjal. Hogy levágjam az utat, a temetőn keresztül mentem, ahol véletlenül megláttam egy sírt, amin fénykép is volt, egy gyönyürű szép lány. Ezután, bármikor ha be kellett bennem a városba mindig a temetőn keresztül mentem, hogy ott maradjak pár percet a sír mellett, este is kiszoktam menni, télen is, gyönyörű szép látvány volt ahogy a fehér hó fényt adott. Amikor rossz kedvem van, akkor is ki szoktam menni, és leülni "mellé". Nagymamámat is kérdezgettem erről a lányról, mivel nem egy időben éltünk, sőt amikor meghalt én még meg sem voltam születve. Megtudtam h öngyilkos lett. Szoktam vele beszélgetni, sírni is néha, és úgy érzem ő az egyedüli a világon aki megért engem.... sajnos már pár év eltelt azóta, én felnőttem, elköltöztem, de még mindig szoktam erre a lányra gondolni, sőt, a mobilomon lefényképeztem és egy kis fenyőágat magammal hoztam a sírjáról, ami furcsa mód még mindig zöld és még most sem sárgult meg az évek alatt. Mi lehet ez? Megőrültem?

2012. márc. 29. 18:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Érdekes..
2012. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
szokatlan,de megértem!
2012. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Furcsa a történeted, mesébe illő.

Biztos meg lehetne magyarázni az eseted pszichológiailag, de szerintem sokkal többet érne ha elgondolkodnál a spirituális szinten.

2012. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A beszélgetni vele-t nem a legjobban fejeztem ki. Nem a nagymamámhoz gondoltam, hanem a lányhoz, én beszélek hozzá magamban, de válasz sosem jön.
2012. márc. 29. 19:09
 5/21 anonim ***** válasza:
Gyerek koromban kaptam egy fényképet, egy néma film színészről valamelyik ismerősünktől, és én úgy éreztem, hogy halálosan szerelmes vagyok belé, pedig már régen halott volt. Sokáig őt, illetve a hozzá hasonló férfiakat kerestem.
2012. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Hát ez tényleg érdekes.De inkább elő lányok között kellene keresgélned.Amúgy nem ítéllek el,biztos fura érzés lehet.Menj el egy médiumhoz,hátha tudsz ezzel a lánnyal kapcsolatba lépni.
2012. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
koszonom, megertoek vagytok!
2012. márc. 29. 21:19
 8/21 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus tudna neked válaszolni. Mert ez szerintem pszichikai. Ami nem baj, nehogy az hidd őrültnek tartalak, csak mivel én ilyen földhöz ragadt ember vagyok, csak a pszichológust tudom ajánlani. Mindenesetre érzelmileg egy elég fejlett ember lehetsz.
2012. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez a történet nagyon érdekes. Nem gondoltál arra esetleg hogy tudnál belőle egy filmet csinálni? kérj segítséget és állj neki ne törődj vele mit mondanak,sikeres lenne:)
2012. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem rögtön valamiért az ugrót be hogy esetleg előző életetekben ö lehetett a szerelmed és bár nem szoktunk emlékezni előző életünkre, lehet érzed hogy ö volt az.

/Feltéve ha valóban létezik a lélekvándorlás./

De én is megnézném az ebből készült filmet illetve elolvasnám a könyvet. :)

2012. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!