Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerelmes lenni egy fényképbe?

Szerelmes lenni egy fényképbe?

Figyelt kérdés
Szeretném leírni a történetem és hogy ki mit szól hozzá. Unokatesómnak vittem ebédet a munkahelyére, bicajjal. Hogy levágjam az utat, a temetőn keresztül mentem, ahol véletlenül megláttam egy sírt, amin fénykép is volt, egy gyönyürű szép lány. Ezután, bármikor ha be kellett bennem a városba mindig a temetőn keresztül mentem, hogy ott maradjak pár percet a sír mellett, este is kiszoktam menni, télen is, gyönyörű szép látvány volt ahogy a fehér hó fényt adott. Amikor rossz kedvem van, akkor is ki szoktam menni, és leülni "mellé". Nagymamámat is kérdezgettem erről a lányról, mivel nem egy időben éltünk, sőt amikor meghalt én még meg sem voltam születve. Megtudtam h öngyilkos lett. Szoktam vele beszélgetni, sírni is néha, és úgy érzem ő az egyedüli a világon aki megért engem.... sajnos már pár év eltelt azóta, én felnőttem, elköltöztem, de még mindig szoktam erre a lányra gondolni, sőt, a mobilomon lefényképeztem és egy kis fenyőágat magammal hoztam a sírjáról, ami furcsa mód még mindig zöld és még most sem sárgult meg az évek alatt. Mi lehet ez? Megőrültem?

2012. márc. 29. 18:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez nem véletlen, szerintem állj neki vagy könyv vagy film.Tényleg ne szalaszd el, lehet egy lehetőséget kaptál, és pont tőle??? nem tudom.
2012. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Elég bizarr, de van ilyen is, van aki a berlini falba szerelmes, van, aki a kocsijába, te egy halottba. Érdekes.
2012. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Töprengtem rajta, és az lehet a magyarázatom rá, hogy, mivel engem elég sokan és mélyen megbántottak (a párkapcsolataimból én mindig ragaszkodó voltam, és a másik fél volt az aki elhagyott. És talán ezért keresem a plátói szerelmet, sosem teljesülhet be, de ennél fogva sosem okoz csalódást, sohasem csal meg. Furán hangzik, de ezzel én most egyelőre beérem. Köszönöm akik hozzászóltak vagy végigolvasták.
2012. márc. 31. 02:03
 14/21 anonim ***** válasza:
Elküldöd a fényképet ha megkérlek? De csak ha nem gond.
2012. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hmm...érdekes :)

Szerintem vannak, olyanok akik valamilyen oknál fogva a földön ragadtak. Lezáratlan ügy stb.... lehet te megérzed az ilyen dolgokat, érzed a jelenlétét és megnyugtat.Még ha pszichológusi szemmel is nézzük a dolgokat, ez megmagyarázhatatlan. Érzed őt, nem lehet mit tenni. Ilyen áhh.nm jut hirtelen az eszembe a neve, jajj..na alényege az hogy szerintem keress fel egy szakembert aki segit az "előző életedre" visszaemlékezni és talán így megtlálod az "igazság kulcsát" : )

2012. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egyébként, az ilyen vagy hasonló dolgok magyarázatot adhatnak pl. a reinkarnáció létezéséről is, vagy arról, hogy a lélek a testtel együtt nem hal meg, és próbál egy élővel valamilyen módon kapcsolódni, közölni valamit.
2012. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Különösebb túlspilázás misztifikálás és dramatizálás nélkül van egy verzióm a dologra:

Nem vagy sem dilis, sem őrült, sem hülye. Egyszerűen a temető mindegyikünkre hatással van tudat alatt, hiszen ott halottak vannak, így ez kissé borzongató. Ráadásul amikor még képet is látunk egy már meghalt emberről, az pláne. Ha meg még egy kívánatos kinézetű valaki, az hatványozottan növeli ezt az érzést.

Nem szabad nagy jelentőséget tulajdonítani neki.

A téboly jelei akkor mutatkoznának, ha őmiatta nem tudnál normális kapcsolatot kialakítani egy hús-vér valós személlyel, ha egyfajta "hűséget" éreznél a halott lány iránt. Na az baj lenne.

2012. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a képet légyszi!
2012. ápr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
LÉGYSZI!!!!
2012. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
NAAAAA! LÉGYSZIVES!!!!
2012. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!