Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan tudhatom meg hogy...

Hogyan tudhatom meg hogy volt-e előző életem?

Figyelt kérdés
?? :D
2012. ápr. 16. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Megmondom neked volt:)
2012. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el dr. Michael Newton Lelkünk útja c. többkötetes könyvét. Egy kis reklám:

http://www.youtube.com/watch?v=Vqayp95Zy-I

2012. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd ha meghalsz,akkor megtudod. Addig csak hitegetnek vele.
2012. ápr. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A facebook-on van ilyen alkalmazás, hogy: ki voltam, az előző életemben. Vagy nézz körül, a www.ezoteria.hu oldalon is, hátha találsz rá valamilyen utalást.
2012. ápr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

facebook tényleg sokat segít -.-"

Pl. a deja vu-ből..Bár kétlem hogy emlékeznél rá.

de ilyen érzések is lehetnek,pl szerintem túlságosan megértem a pasikat lehet az voltam.

2012. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
regressziós hipnózis
2012. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem már csináltak utaztatást. Egy ilyen éber-kóma szerű állapot.... hallod, ami körülötted folyik, speciel azt is hallottam, hogy a nővérem a lépcsőn járkál. :D:D

Miután végeztünk, egész nap olyan voltam, mint egy élő-halott....

Egyébként az egész olyan volt, mintha kusza képeket, mozgófilmet látnék, éreztem szagokat, és fájdalmat is.

( Egy nő voltam, egy drogos férjjel, aki rám erőltette a drogokat, és a gyerekem csecsemőkorában meghalt. Egyébként éreztem, hogy a meleg sivatagi homok a lábujjaim között van, és most is mindig mezítláb rohangálok otthon, meg az udvaron...:))

2012. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mikhal ***** válasza:

Nagyon egyszerüen megtudhatod , itt olvasgass kb egy hétig - jobb oldalt az oszlopban található szavak hivatkozásokat rejtenek , nézz körül bátran , és megtalálod a választ

[link]

2012. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be egyszerűen reinkarnációs utaztaásra, többféla módszerrel is csinálják, és ott szerezz tapaszalatokat.
2012. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!