Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Elszeretnénk menni a barátaimm...

Elszeretnénk menni a barátaimmal a temetőbe, egy "szellemvadászatra"! Van esély rá, hogy sötétedés után látunk szellemet? (Rosszindulatú válaszokból nem kérek)

Figyelt kérdés
lécci ne irjatok olyanokat hogy " nem szabad, veszélyes stb..." Amugy meddig van nyitva a temető?

2012. máj. 26. 12:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nem, 15
2012. máj. 26. 12:20
 2/13 anonim ***** válasza:

Szinte semmi.


A temetők ha jól tudom nyáron olyan 8-ig,a helyi temetőnél ki van írva, de éjszakára bezárnak. Járőrözés meg ilyesmi szokott zajlani.


Nem árt tudni hogy a temető, mint megszentelt föld nem sok esélyt ad arra, hogy szellem vagy más lény ücsörögjön valamelyik síron. Vannak kivételes esetek, de ti, mint hobbi vadászok nem rendelkeztek kellően finom érzékekkel, és megfelelő tudással, hatalommal ahhoz, hogy érzékeljétek, ha van esetleg. A született képességek hiányáról nem is beszélve, amik bár nem szükségesek ehhez de a tudást pótolnák.


Ha belógtok, szabályt sértetek, és legfeljebb egy jó, parázós kirándulás lesz belőle.

2012. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

:D

Idős hölgy a férje sírjánál elidőzött, már szürkület volt, mikor felnézett, senki más nem volt már ott, egy pár sírral odébb egy férfi álldogált még.

A hölgy odament hozzá: Uram, megtenné hogy elkisér a kapuig, én már ilyenkor félek.

Persze hölgyem. Én is féltem, amíg éltem!

2012. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszélyes, igazából ha nem városi a temető akkor beszökni sem nehéz, de legyetek arra tekintettel, hogy a temető nem egy vicces hely, nem vidámpark, csinálhattok szellemlesést, de viselkedjetek normálisan... úgysem fogtok semmit látni... maximum rókát vagy hasonlót.
2012. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nem jó ötlet. Nézzetek meg egy horrorfilmet,vagy idézzetek "szellemet" otthon,a házban,a kertben. A temető nem erre való.
2012. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha pedig mégis léteznek, nem ott fognak kísérteni, ahol mindenki számít rájuk. Az nem elég ilyesztő.
2012. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

A válaszom nem rosszindulatú,sőt. Ha 15 éves vagy,ha több azt mondom ne játsz ezzel a témával. Nagyon rosszul is elsűlhet.

Régen,mikor még kevesebb volt a szórakozási lehetőség,parasztlegények fogadkoztak,hogy ki mer kimenni éjjel a temetőbe,s leszúr egy keresztet.

Az egyik nagyon bátornak mutatkozott,fogadkozott,hogy ő azt megteszi. Rábizták.Az ki is ment.Várták,de nem jött vissza.Másnap kimentek a megbeszélt helyre.ott volt. Meghalva.

Mikor a keresztet leszúrta,izgalmában nem vette észre,hogy a kötényét is odaszúrta,s mikor fel akart állni, s mert az nem ment azt hitte valakik húzzák le. Ebbe a rémüéetbe halt bele. Javaslom találj magadnak más szórakozást.

2012. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 yossarian44 ***** válasza:
Pontosan akkora esélyetek van arra, hogy szellemet lássatok, mint hogy én odateleportáljak mellétek egy üveg Bell's whiskyvel a kezemben, nyúl jelmezben, részegen, a drejdel-dalt énekelgetve.
2012. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akarsz szellemeket látni?

Vaze gyúrjál rá szellemileg aktivizáld a tobozmirigyed-harmadik szem megnyitása.

Ekkor már elvileg láthatod a 3D –val egyidejűleg a 4D-ot

Én eddig csak érzékeltem őket,nekem 8 évembe tellett. Már látom őket,ott vannak mindenütt.

Ez nem egy állandó állapot.

Nyughatatlan lelkek,démonok,agregorok,entitások.,angyalok.



Van olyan ember akire több démon is rá van tapadva és szívják az életenergiáját-depresszió,alkoholizálás,drogozás,szenvedéjbetegségek,


AKARSZ MÉG SZELLEMEKKEL FOGLALKOZNI?

[link]


Az átok vagy rontás egy energialény, elementál, amelyet tudatosan, vagy tudattalanul tesznek rád, ill. átkot tudattalanul tehetsz magadra is. Szülői ágon is örökölhető heted íziglen.

Az átok és rontás nyíl, gömb vagy akármilyen ocsmány formaként érzékelhetõ.

Egészségedre Anyagi jólétedre Sikerességedre Spirituális utadra...

rontás lehet még téren, üzleten, lakáson, házon, állatokon , de található termõföldön is.


Nem keresni kell őket inkább távoltarnai,védekezni tőlük !!!

2012. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mondjuk, pl. Veszprém közepén van egy, amelyik nem zár be (mert nem is működik, és pont egy út vezet át rajta). de inkább ne menjetek.
2012. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!