Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Elszeretnénk menni a barátaimm...

Elszeretnénk menni a barátaimmal a temetőbe, egy "szellemvadászatra"! Van esély rá, hogy sötétedés után látunk szellemet? (Rosszindulatú válaszokból nem kérek)

Figyelt kérdés
lécci ne irjatok olyanokat hogy " nem szabad, veszélyes stb..." Amugy meddig van nyitva a temető?

2012. máj. 26. 12:09
1 2
 11/13 Napkiraly ***** válasza:
voltam temetőben úgy, hogy rám sötétedett.Semmi extra nem volt szabad szemmel. Fényképeztem aktívan, orb van a képeken (lusta vagyok belinkelni, párszor már belinkeltem az elmúlt hónapokban). Fényképezőgépet vigyél, kattogtass és úgy lehet lesz értelme
2012. jún. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Agnetha ***** válasza:
Nagyon lebeszélnélek erről a kirándulásról.Mit szólnál helyette egy jó könyvhöz?
2012. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nincs esély, mert nincsenek szellemek. És ha lennének, akkor is, miért lennének pont a temetőben, ha egyszer nincsenek a(z amúgy szétrohadt) testükhöz kötve? :) Olvasnivaló: [link]


Amúgy a temetők mindig bezárnak sötétedés előtt, és általában kutyák őrzik őket éjszaka.

2012. jún. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!