Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a skorpiókró...

Mi a véleményetek a skorpiókról? Esetleg skorpió (F) bak (N) van esély? A Bakok a rákokkal mennyire jönnek ki?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
A skorpióknál minél kisebb az olló annál halálosabb a méreg. A skorpió ettől függetlenül sem hinném, hogy természetes ellensége lenne a bakoknak. A rákoknál az olló méreténél nem figyelhető meg olyan összefüggés, mint a skorpióknál, mivel a rákok ritkán mérgezőek. Ellenben ismert, hogy a rákok előszeretettel vágják le bakok heréit, hogy abból készítsenek maguknak házat. Ennélfogva a bak természetes ellensége a rák.
2012. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy kapjál értelmes bválaszt is.A skorpió az egyik legérdekesebb jegy szerintem.Titokzatos kiismerhetetlen,hatalmas szívűk van,nagyon tudnak szeretni,imádják a szexet,szeretnek uralkodni a másikon és játszani velük,ha kiszimatólja hogy gyengébb vagy mint ő,akkor jaj neked,szeretik ha erősebb a párjuk náluk,amit általában neház megtalálniuk mert nagyon szívossak.Bosszúálóak tudnak lenni és soha nem felejtenek,ha egyszer megbántod vagy keresztbe teszel neki akkor nincs bocsánat,nem egyből támadnak,kivárják a megfelelő pillanatot.Az egyik legjobban kiismerhetetlen jegy az összes közűl,nagyon összetett a személyíségük,kívűlról halál nyugodtnak látszanak,de belűl igazából egy láva fortyog,nagyon szenvedélyesek és imádják a szexet,főleg azzal akit szeretnek.Nagyon féltékenyek és szeretik birtokolni a párjukat,ha megcsalod őket,akkor a bosszúra készülj fel,és arra is hogy igaz ők féltékenyek,de viszont ők azt hiszik hogy ők félre kacsintgathatnak.Nekem volt egy barátnőm,skorpió volt,ilyen jó és élvezetes senkivel nem volt a szex.
2012. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten ilyen témára gondoltam, mint a nemiség...
2012. ápr. 15. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó te kis hamis Én pont ilyen vagyok :D Bár az én jegyem nyilas és az ascendensem skorpió meg a bolygóim is majdnem mind skorpióba állnak.

Amúgy tényleg ...

2012. ápr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

óó de jó Neked, utolsó válaszoló ..én Iker vagyok,ikrek napjeggyel, szűz holdjeggyel, és több bolygó, Rákban áll nálam, (aszcendens,merkúr, mars,) (lilith)

szval a skorpiókrol az a véleményem h irtó akaratosak, és birtoklóak, sőt érzelmi zsarolók tudnak lenni,(van idősebb férfi skorpio ismerősöm is, 54 éves) de a legtöbb skorpió embernek tényleg erős kisugárzása van, vagy akinek az aszcendense az...általában erős vonásokat takrnak személyiségben..

én skorpió gyereket akarok majd(2 skorpio kisfiút)

24 l

2012. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!