Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan lehet előző életbeli...

Hogyan lehet előző életbeli emlékeket felidézni? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

A hipnózist inkább kihagyom, nem bízok benne, valamint a sok ellenérvet hallottam róla.

Meditációval kinek és pontosan hogyan sikerült emlékeket előidéznie? Ha felvillan egy kép, honnan tudhatom, hogy az előző életbeli emlék?

Más módszerek az előző élet megismerésére?


Aki nem hisz az előző életben, kérem ne kössön bele!


Ui.: "Előző életemben sem hittem a reinkarnációba" hozzászólást nem kérek. :)



2012. júl. 27. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Ehhez szerintem kell valaki aki segít és megmondja mit csinálj.

És akkor villannak be képek.

2012. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Végül is a lényege ennek, hogy megparancsolod a tudatalattidnak, hogy most ebben az időben szeretnél lenni és látni magadat. Mély transzállapot szükséges hozzá. Ez is hipnózis, nincs neki veszélye.
2012. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Az a baj az ilyenekkel, hogy ha jön is valami infó egy másik életből, az sosem lesz teljesen megbízható. Szinte biztos, hogy a belső vágyaid, elvárásaid befolyásolni fogják azt amit tapasztalsz meditáció, hipnózis vagy bármi más közben. Szerintem ahhoz, hogy ez működjön, el kell érni egyfajta érzelmi közömbösséget minden iránt ami egy kicsit is hatást gyakorol az "utazás" közbeni benyomásokra. Ha ez sikerül már jöhet is a hipnózis, meditáció stb.
2012. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Semmilyen más mód nincs, csakis hipnózis!

A meditáció csak arra jó, hogy könnyebben tudj a tudatalattidnak szuggesztiókat adni, vagy utasításokat... de ez már önhipnózis.

Ilyen komoly szintre viszont nem lehet magadtól, segítség nélkül lejutni, ( lehet hogy valami guru 50 év kitartó munkájával meg tudja csinálni) de alapból még egy hipnoanalízisben igen gyakorlott pszichiáternek is sok foglalkozásába tele ezt elérni.

Már ha egyáltalán alkalmas alany lennél, mert ez is számít.

A hipnózisról pedig csak dilettánsoktól hallhattál ellenérveket!

Ugyanis nem léteznek ellenérvek.

2012. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Ui.: És ez meg van?:

Beiratkoztam egy reinkarnációs tanfolyamra. Végül is, miért ne, egyszer élünk... :D

2012. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 27. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Sehogyan
2012. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Előző életemben nem hittem az ilyen reinkarnációs dolgokban, pedig kellet volna, akkor még mindig békésen járnám az erdőt borz létemre, vajon mit ronthattam el?
2012. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!