Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Karma, reinkarnáció, átok...

Karma, reinkarnáció, átok vagy mi az ami miatt ilyen gyomorúságos életem van?

Figyelt kérdés
Semmiben nincs szerencsém,senkim nincs(a természet elvett tölem mindenkit),egyedül vagyok a nagyvilágban.Semmi jó,és értékelhetö nincs bennem,egy fillért sem ér az egész életem.Nem érzem magam hasznosnak sem az életben,se szép,se inteligens se semmi nem vagyok.Csak az a kérdés mitöl vagyok így "megáldva"?

2012. aug. 13. 15:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*nyomorúságos

bocsánat

2012. aug. 13. 15:26
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Először is ha így érzed, akkor tele vagy önsajnálattal. Sajnos az összes tapasztalatodat ezen a "megátkoztak" szűrőn keresztül nézed, így csak ezt tapasztalod meg, minden mást kizársz. Tehát tulajdonképpen magad átkozod el ezzel a hozzáállásal.


Nincs az a csúnya ember aki ne tudna normálisan, ápoltan kinézni. Ha ilyen gondod van akkor tegyél valamit, sportolj, fogyj le, csináltass magadnak jó frizurát, ami illik az arcodhoz stb. Én például nem vagyok rest het 3x lemenni a konditerembe. Mindenkinek csak ajánlani tudom.


Ha nem tartod magad intelligensnek, akkor hogy várod, hogy mások annak tartsanak? Tudod vannak könyvek, azokat el lehet olvasni, és máris megváltozik minden. Műveltséget lehet szerezni. Persze nem jön magától, ha ott ülsz és sajnálod magad ugye?


A legnagyobb baj az AKARAT hiánya, és az hogy semmibe se nézed önmagad. Amíg ezen nem változtatsz, addig ott fogsz ülni a saját börtönödben.


Bocs hogy nyers voltam, de nem mindig az akar jót aki nyájasan fogalmaz.

2012. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Lehet a karmád, igen.

Biztosan megvan az a szegmens, ahol jó vagy, szép vagy, csak még nem találtad meg.

2012. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy, aki az előző két reinkarnációs kérdést is feltette? Különben az életeden csak te magad tudsz változtatni.
2012. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Légy nyitott az emberek felé, és majd nem leszel magányos, tedd hasznossá magad, rengeteg szervezet van, ahol segíteni tudnál, de akár a környezetedben is, csak rajtad múlik, hogy milyen az életed. Az, hogy nem vagy szép, arról nem tehetsz, sok csúnya ember sugárzik belülről és vonzó tud lenni, ha nem érzed intelligensnek magad, akkor tanulj. A szerencse sok ember elkerül. ezzel nem vagy egyedül, nem kell ehhez sem átok, sem karma.
2012. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Teljesen jól leírták az előttem hozzászólók.

Mindenki gondolja úgy néha, hogy egy fillért sem ér az élete de ha tartósan beleragadsz az önsajnálatba akkor egyre rosszabb dolgokat fogsz bevonzani.

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=fP9d9Beyyws&feature=player_em..

Nézd meg ezt az embert. Megnevettet másokat és erőt ad mindennek ellenére. Szóval ki is vagy te, hogy panaszkodj? Adj hálát azért amid van.

2012. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem sajnálom,hanem rühellem magam,soha nem is sajnáltam .Próbáltam én sokmindent a boldogságomhoz,de én mindig pofára estem eddig.Belefáradtam már a felesleges probálkozásokba.Egy idö után ha az embernek semmi az ég adta világon nem jön össze,bele lehet ám fáradni.
2012. aug. 14. 04:33
 8/13 anonim ***** válasza:

Javaslom olvass Müller Péter-t. Rá fogsz jönni pár dologra az életeddel kapcsolatban, és talán arra is, hogy a boldogságot nem lehet kicsikarni. Az egó folyton el akar érni valamit, mert azt hiszi attól lesz boldog. Mikor megkapja, rájön, hogy mégsem ez az ami oldoggá teszi. És ez megy a végtelenségig, miközben kihagyja azokat az alkalmakat, amikor pedig valójában mégiscsak boldog. De erre csak később jön rá.


Az út a fontos nem a cél. Tehát mikor azt mondod, hogy "sokmindent megpróbáltál a boldogságod érdekében", akkor ez árulkodik arról, hogy miért is nem vagy az.


Csináld amit szeretsz, ne pedig azt amit elvárnak.

2012. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még valami: Az hogy a reinkarnációban keresed az okot, arról árulkodik, hogy nem vállalsz felelősséget az életedért, azt gondolod, hogy valami külső hatalom az oka mindennek, még véletlenül sem te. Hadd forrázzalak le: A te életedet TE teremted, TE alakítod senki más. Csakis te vagy érte a felelős.
2012. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szegény embert az ágis húzza.
2012. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!