Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Reinkarnáció és karma

A kérdés

Szerintetek van élet a halál után? Úgy értem amikor meghalunk nem látunk semmit nem érezzük az illatokat nem halljuk a zajokat ezt nem tudom elképzelni. Szerintetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: halál, reinkarnáció, túlvilág

2012. aug. 6. 22:18  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Van élet a halál után.Ott van pl.Mozart.Már rég meghalt.Mi pedig élünk.Tehát van élet a halál után.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/21Időpont 2012. aug. 6. 22:31 Privát üzenet
aya26 nevű felhasználó válasza:

Én a reinkarnációban hiszek, számomra hihetetlen lenne az, hogy a halál után megszűnik minden..

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/21Időpont 2012. aug. 6. 22:31 Privát üzenet
aya26 nevű felhasználó válasza:

Első válaszoló, roppant vicces vagy. Gondolom a kérdező úgy értette, h az elhunyt számára.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/21Időpont 2012. aug. 6. 22:33 Privát üzenet

van élet a halál után mert én már halott vagyok..

kicsi kislányvoltam még amikor ugyhaltam meg hogy a gép elött ültem...

és hát itt a szellemem és tudok gépezni is de nem billentyűzetet nyomom hanem az elméimmel irányítok mindent szóval földihalandó van élet a halál után

A válasz 12%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 32%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/21Időpont 2012. aug. 6. 23:04 Privát üzenet

van! Pro szellemidézőső bebizonyították : ha egy ember meghal, mindegy h h akk egy sötét helyre kerül.. Előtte egy fényes ˝alagút˝ .. Ha elindulsz előre, magával ragad.. A biblia következik.. Isten dönt a sorsodról.. DE!!! Ha a sötétben maradsz, ész természetesen haltál meg, v már semmi esélyed h pl újraélesszenek, akk szellemként leszel a földön.. HA úgy halsz meg, h pl nem lőttek felybe :D akk túl élheted.. De ha inkább a fény, mer szellemet nem kockáztatsz, akk hiába próbálnak újraéleszteni

Nagyjából ennyi :) mármint a lényeg.. Utánna már nem tom mi lesz a szellemekkel..

A válasz 21%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/21Időpont 2012. aug. 6. 23:04 Privát üzenet
23:04 addig komolyan vettelek amíg azt nem írtad hogy :fely

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/21Időpont 2012. aug. 6. 23:06 Privát üzenet
szerintem nincs

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/21Időpont 2012. aug. 6. 23:13 Privát üzenet
Még senki nem jött vissza elmondani,hogy mi van a halál után...,amiket meg mondanak,az csak egy feltételezés!Lehet,hogy van valami,de lehet,hogy a nagy semmi.

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/21Időpont 2012. aug. 6. 23:54 Privát üzenet
Ez a pokol, ahol most vagyunk.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/21Időpont 2012. aug. 7. 00:11 Privát üzenet

Gondolj arra, hogy a születésünk előtt is már 15 milliárd évvel létezett a világegyetemünk, akkor is amikor még nem létezett a Föld, Nap, Tejútrendszer galaxis.

Csak a Tejútrendszerben 200-400 milliárd csillag van. A világegyetem megfigyelhető részében most 3×10^23 csillagot sejtenek, ehhez képest az ember sejtjeinek száma törpe szám, csak 10^13 körüli. Ebben az emberi aggyal szinte felmérhetetlenül hatalmas világegyetemben, ugyan mi szükség lenne egy emberi "lélek" megőrzésére, mikor tízmilliárdszor annyi csillag van mint nekünk sejtünk, galaxisok keletkeznek és pusztulnak.

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/21Időpont 2012. aug. 7. 00:26 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek Van Élet A Halál Után?
Szerintetek van élet a halál után? és hisztek a reinkarnációban?
Van-e élet a halál után? Kezdem elveszíteni a reményt, a hitemet.
Szerintetek van élet a halál után? Vagy folytatódik ott valami? Nagyon foglalkoztat ez a téma. Mit gondoltok?
Úgy érzem, hogy a halál után van e élet, szerintem reinkarnáció létezik? Csak még azt nem tudom, hogy milyen formában jelenik meg? Az anyag nem vész el csak átalakul.
Szerintetek van élet a halál után? Hogyan képzelitek el a túlvilágot?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Reinkarnáció és karma rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!