Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért van az hogy a bűnöző...

Miért van az hogy a bűnöző színes emberek nincsenek rács mögött, vagy ők, másképp bűnhődnek a tetteikért? Vagy rájuk a karma nem vonatkozik? Sőt én úgy veszem észre mintha még egyre többen szeretnék is őket. Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 21:24
1 2
 1/11 Lilith1994 ***** válasza:
7%
Nem normális, de ez van az isten meg a karma is őket védi... tudod nincsen meg különböztetés csak a fehér ember felé...
2012. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem ez nem igaz, a karma egy törvény!!! a legnagyobb törvény!!! tehát az emberekre érvényes, kérdés, hogy ők is emberek-e? (ez nem rasszista hozzáállás, ez szimplán logika),mert ugye csak akkor nem érvényes rájuk ha nem azok, nincs lelkük. Én nem hiszem, hogy ez így lenne, de akkor ők, hogy bűnhődnek a tetteikért? vagy az az idő még nem jött el?
2012. aug. 14. 21:35
 3/11 A kérdező kommentje:
csak azért, mert így ebben az országban élni nagyon szar
2012. aug. 14. 21:36
 4/11 Lilith1994 ***** válasza:
47%
Tudom mi a karma ... de akkor is úgy gondolom hogy az ő pártjukat fogja minden/ mindenki szinte, és így tényleg szar élni itt de eljön még az idő.
2012. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A karma csak beképzelés. Nem vonatkozik sem a fehér,sem a barna bőrűekre.
2012. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Rengeteg feka van a börtönökben. Nemrég néztem ilyen börtönös dokumentumfilmet a natgeon és elég sok fekete volt a börtönben, szóval nem a bőrszínen múlik.
2012. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor nem azon múlik (én inkább úgy mondanám, hogy azért akad néhány fehér is), de ez most tök mindegy, a lényeg, hogy sajnos ez sem volt válasz a kérdésre, mert oké hogy sokan vannak rács mögött, de még többen nincsenek ott!
2012. aug. 15. 10:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnak minden bűnözőt elkapni vagy mindenkire rábizonyítani a bűnét. A kérdésedben azt írtad, hogy a színes bőrűek nincsenek rács mögött, majd az utolsóban azt írtad, hogy több van mint fehér. Akkor most mi a kérdés?
2012. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

vonatkozik rájuk is a karma sőőt!

fel van gyorsítva a folyamat így a végére. Tehát még ebben az életedben megkaphatod ami jár.

2012. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a karma tanítása csak félig-meddig igaz: nem kellene benne hinni
2012. aug. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!