Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Fura érzés tölt el amikor...

Fura érzés tölt el amikor egyiptomra gondolok de miért? Többi lent

Figyelt kérdés
szóval kiskoromba imádtam egyiptomot sőtt vonzódtam ahoz a helyhez mintha éltem volna ott régebben..és amikor rá gondolok mintha jártam volna azokba a piramisokba fura érzés tölt el ez miért van? sose érettem amikor van valami film ilyesmi mindig megnézem és mintha jártam volna ott énis mint valami urakoldo vagy mint ott élő valamilyen rangú ember ez lehet reinkarnáció? hogy valakinek én lennék aki ott élt?
2012. aug. 22. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Ez butaság. Egyszerűen szereted. Sokan borzonganak a tőlünk eltérő kultúrák hallatán. A butaságot meg verd ki a fejedből.
2012. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én spanyol ajkú országokkal vagyok így, de eszembe nem jutott ilyen...

Ahogy első írta, egyszerűen szeretem és kész.

2012. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Az annunakikhoz lehet közöd, ők uralkodtak az ókori Egyiptomban és ők hozták létre a piramisokat is.
2012. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A válasz nem... nem te voltál Kleopátra előző életedben.
2012. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Badarság. Egyszerűen érdekel a hely, és az egyiptomi kultúra, mitológia eléggé tele van izgalmas elemekkel, nem csoda, hogy hat rád.


Az írásod viszont borzasztó igénytelen és hibás, figyelj oda rá jobban, mert így butának tűnsz. Nem mondom, hogy az vagy, de az írásod ezt a képet festi rólad.

2012. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!