Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan lehet reinkarnálódni?

Supporter kérdése:

Hogyan lehet reinkarnálódni?

Figyelt kérdés
És ha megoldható akkor ebben az életben, vagy a következőben lehet-e rá valamilyen úton-módon emlékezni az előző életünkre ?

#reinkarnáció #emlékfelidézés
2012. aug. 28. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha meghalsz, LOAD GAME, kiválasztod és kész :D
2012. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
inkább new game :D
2012. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Sima ügy. Meg kell halni, és újjászületni más testben. Az emlékezést nem garantálja semmi. Tégy egy próbát, és majd számolj be, hogy hogy sikerült.
2012. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Baross utca 23/b, kapsz egy sárga csekket, befizeted a 27500 forintot és vársz amíg elcsapnak a zebrán vagy felöklel egy csillámfaszláma.
2012. aug. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most nézem az a Sote, de király vagyok.
2012. aug. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha van ankhod. Amúgy nem.


De ha elvileg van reinkarnáció, akkor te is reinkernálódtál, ergo tudod hogyan kell. Egek...

2012. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Sehogy. Nincs reinkarnáció.
2012. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
amikor meghalsz, vagy újjá születsz a Földre, de nem emlékezel az előző életedre, vagy tovább lépsz egy magasabb síkra. akkor születsz újra a Földre, ha még meg kell valamilyen spirituális képességet tanulnod.
2012. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Reinkarnáció? Tiszta sor.

Előző életedben is voltál valaki, vagy valami, amire persze nem emlékezhetsz (ez itt a lényeg!), következő életedben is leszel, amiről még semmit nem tudhatsz. Tehát egyikhez se volt, illetve nem lesz gyakorlatilag semmi közöd. Csak a lelked vándorol át egyikből a másikba. Csakhogy a lélek nem létező tárgy, hanem egy fogalom. Magyarul nesze semmi, fogd meg jól. Akik hisznek a lélekvándorlásban, azoknak persze ez egy világképet, megnyugvást, tehát boldogságot jelen. Én azt mondom: Egészségükre!

2012. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Akik meg nem hisznek a lélekvándorlásban, nem értem, minek járnak ide. Én sem mondom, hogy nincs Mennyország. :|


Fogsz reinkarnálódni, de ne felejtsd el, hogy nem TE, nem az egód születik újjá, hanem a lelked. Tehát nem fogsz emlékezni az előző életedre, és ez így jó.

2012. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!