Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mindennek van...

Acplinth kérdése:

Szerintetek mindennek van valami oka ami történik? Lehet hogy sorsszerűen zajlik az egész életünk? Mi a véleményetek? Kérem csak az irjon aki normálisan tud válaszolni!

Figyelt kérdés
Élet, sors

2012. aug. 31. 15:31
 1/6 Antimod ***** válasza:
64%

Igen, az élet nagyrészt sorsszerűen történik. A karma meghatározza a lehetőségeidet, a körülményeidet, legyen az külső vagy belső, és egyes életeseményeket is.

Úgy tudom, a fejletlenebb lelkek egész életútja le van fektetve, a fejlettebbeké csak mérföldkövek alapján.

2012. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Én remélem, hogy így van. Annyi negatív dolog történt velem és annyi mindent el is csesztem én magam, hogy nagyon szeretnék bízni benne, hogy nem véletlenül van így. Bár sajnos kezdem inkább csak azt hinni, hogy hihetetlenül szerencsétlen vagyok. :D
2012. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Jajj, hogy minden nap felteszi valaki ezt a kérdést. A válsz: Nem. Nincs megírva a sorsunk, mindenben de döntesz, te döntöd el, hogy mit akarsz csinálni(természetesen vannak dolgok, amikhez tenni is kell, hogy tudd csinálni). Én is választhattam volna, hogy leírom e ezt neked vagy nem és azért ezt választottam, mert ezt akartam.
2012. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen,mindennek van valami oka:mi magunk.A hozzáállásunk,a döntéseink határozzák meg szerintem a sorsunkat.És ezért vállalni kell a felelősséget.De vannak az embernek megérzései,amik szerintem megmutatják azt az utat,ahol boldogok lehetünk,de ez nem a sorsszerűség miatt van,hanem azért,mert amit nagyon szeretnénk elérni,arra sokat gondolunk,abba energiát fektetünk és a tudatalattink a kezünkre játszik,hogy meg is kapjuk.
2012. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Természetesen, a világon minden törvényszerűen zajlik. A törvényeket persze emberek találják ki a tapasztalat alapján. A törvények alapja az a megfigyelés, hogy a dolgok, események hasonló körülmények között általában hasonló módon zajlanak le. Ennek természetesen semmi köze a karmához. (Én csak a macska karmát ismerem.) Fizikai törvények bonyolult láncolatával elméletileg minden leírható, kiszámítható. A gond csak a számtalan sok tényező, amivel számolni kellene. Gyakorlatilag erre soha nem is lesz megfelelő kapacitás, így hát a sors kiszámíthatatlan marad. De véletlenek nincsenek. Minden okozatnak van valami oka, akár ismerjük azt, akár nem.
2012. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, minden okkal történik. Ha az adott pillanatban nem is találod az ésszerű magyarázatot, később rájössz, hogy miért történt úgy. Velem már számtalanszor történt ilyen, sőt, amikor szabad akaratomból döntöttem el valamit, később az valósult meg amit nem akartam. A sorsodat nem tudod elkerülni.
2012. szept. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!