Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Miért nem tudok normálisan...

Miért nem tudok normálisan aludni?

Figyelt kérdés

Én igazából nem hiszek az ilyen feng shuis dolgokban, de most úgy gondolom hogy lehet valami köze a dologhoz.

3 hónapja költöztem az új lakásomba, mióta itt lakom rosszul alszom máshol vagyok ott tökéletesen. A szobám egyik felében volt az ágyam ott még valamivel jobban tudtam aludni, viszont mióta más helyre tettem az ágyam katasztrófálisan alszom. Állandóan felébredek többször is éjjel, ha meg sikerül egy huzamba aludnom akkor max 4 órát tudok. Sok helyen laktam de eddig sehol nem volt ilyen gondom.


2011. aug. 30. 13:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg hogy megfordulsz az ágyon, a fejed legyon ott ahol a lábad szokott.
2011. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
94%
fáraszd ki magad! Este legyél fent sokáig és viszonylag keljél korán és már alszol is este. Vagy edzél bringázz sokat stb.
2011. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Názz utána a heten ennek a feng-shui-nak és akkor annak előírtan rendezd úgy a hálódat/ágyadat hátha jobb lesz. Én pl a kis kerti házban tudok jól aludni, nem itt a panelban ahova télen kell bevonulnunk nem olyan jó.

Próba cseresznye!

2011. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam így meg lakással. A végén el kellett adni. Csupa kellemetlen dolog történt ott velem. Mindig frusztrált voltam, feszült. Tetszett mikor megvettem. Aztán azt vettem észre, nem szívesen megyek haza. Aztán elmentem onnan, és jobb lett.
2011. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
76%
Szerintem csak a melegtől.
2011. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Helyezd át az ágyad. ig jobban áramlik majd az ero es lehetoleg az ajto fele nezzen. vidd ki a hegyes targyakat a szobadbol
2011. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Igen az ágy valószínű rossz helyen van én sem tudok aludni soha nem alszom végig az éjszakákat és mindig felébredek,mi szerencsére pont költözünk el a napokban remélem ott jobb lesz,persze ez nem mindenkinél oldható meg de mindenképp valami változás kell neked!Tükör ne legyen a közelben!Ihatsz akármilyen nyugtató teát és kifáraszthatod magad ha a hely nem jó bizony a feng shui sokat segíthet!
2011. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát első körben mindenképp az ágy pozíciójával próbálkozz. Nem akarlak elkeseríteni, de volt egy lakásunk, ahol sehol nem tudtam rendesen, aludni sőőőt, szörnyen aludtam és alvási paralízisem volt, pedig még másik szobában is megpróbálkoztam. Az egész kellemetlenség a költözés után szűnt meg. Nem mondom, hogy költözz el, hisz ez a mai helyzetben nem egyszerű, de vannak erre szakosodott emberek, akik be tudják mérni, hogy hol a legmegfelelőbb az ágy. Vagy az ősi módszer: macska :-)
2011. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
hát igen a jó öreg macska én is kipróbálnám de utálom őket és allergiás vagyok a szőrére szóval ezt kihagyom :)
2011. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nekem van 2 macsekom , mindig az ágy végében alszanak lábamnál. Ha nem vagyok az ágyban akkor is egésznap ott fetrengenek :D Ez azt jelenti hogy ott jobb az energia? Kipróbálom 1. körbe hogy átteszem a fejem ahol az ágy másik végébe, ha ez nem jön be akkor komolyabb dologba vágok :D
2011. aug. 30. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!