Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy előző életemm...

Lehetséges, hogy előző életemmel kapcsolatos?

Figyelt kérdés

Kisgyerek koromban, amikor még nem tudtam rendesen beszélni, ha láttam madarakat, mindig azt kiabáltam lelkesen mutogatva rájuk, hogy: "Bató, bató!" (vagy esetleg "bátó, bátó!"). Ezt anyukám mondta régebben.

Beírtam a keresőbe többféleképpen: "bato", "bató", "bátó", és mindegyikre kijött sok találat, bár a "bátóra" "bátyó".

A Google Fordítóban végignéztem az összes nyelven a "bato"-szót, és több nyelven is van jelentése, de sehol sem "madár".

Az az érdekes még, hogy az egész úgy kezdődödött, hogy csak úgy, kíváncsiságból beírtam az előbb a Google-ba a születési dátumomat (eszembe se jutott, hogy a "bató-témára" keressek), és megláttam egy videó-találatot, amelynek a címében a szül.dátumomon kívül, többek között, szerepelt a "bato"-szó is. Ez a videó indította be a "kutatásomat":

http://www.youtube.com/watch?v=EnjxuJ6sMj4

Érdekesnek találnám, ha bármi közöm is lenne az ázsiai emberekhez, mert egyáltalán nem érdekelnek, a kultúrájuk sem foglalkoztat..., nem tudom, mire véljem ezt az egészet...

A YouTube-on belül keresgélve később, találtam sok "bato"-s találatot, zenéket főleg, de mind ilyen "koreai-szerű".

Egyébként biztos, hogy nincs közöm az ázsiai emberekhez, legalábbis származásra biztos nem, mert a családfámat ismerve, mindegyik felmenőm magyar, nincs egy cigány, vagy ázsiai sem.

Egy dolog miatt aggódom: mostanában kiderült, hogy lehetséges, hogy szívritmuszavarom van, mert gyakran szorít a mellkasom, fulladozok, nyelni sem tudok akkor.

Mi van, ha ez az "előző élet esetleges felismerése" egy jel az esetlegesen közelgő halálommal kapcsolatosan? Vagy túlaggódom?

Sok a kérdés...


2012. okt. 15. 12:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a bato-ra nem tudok mit mondani.Valamit csak éreznél az ázsiaiakkal kapcsolatban, ha az lettél volna előző életedben, szerintem.Talán valami madár nevét akartad kimondani és így sikerült.Talán azt, hogy bagoly.

Egy gyereknek lehet akár minden madár "bagoly".

Ha mégis előző élettel kapcsolatos felismerésed lenne vagy arról kutatsz, az nem jelent semmi különöset, főleg nem az életed végét.Van, akinél jönnek ilyen tapasztalatok, másnál nem, de semmi jelentősége a jövöre nézve nincs.A szívritmuszavart lehet kezelni.Koffeines italokat viszont ne igyál.A felsorolt tünetek viszont gyomorproblémára is utalhatnak.

2012. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

12:27


Köszönöm a válaszod!

Van egy ősi kultúra viszont, ami iránt határtalan az érdeklődésem, és a vágyakozásom is. Szinte a "mindenem".

Köszi, hogy megnyugtattál a jelekkel kapcsolatosan.

Nem iszom koffeinos italokat. :)

Gyomorprobléma? :S Gyomorrák esetleg, vagy valami súlyos? :S

2012. okt. 15. 12:43
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Igen, felismerted hogy előző életedben egy Szöúli madarász voltál ezért halállal kell lakolnod.
2012. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Magyarok Ázsiából jöttünk...
2012. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok elmélet szerint onnan jöttünk.
2012. okt. 15. 12:54
 6/18 A kérdező kommentje:

Sőt, van is rá sok egyéb bizonyíték.

Viszont, vannak más származási elméletek.

2012. okt. 15. 13:12
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudtad kimondani a madár szót xD
2012. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyomorrákra tippelek,van az a mostanság "divatos" betegség,a reflux, annak hasonló tünetei is vannak, de van egyéb nem veszélyes emésztési zavar is, ami okozhat olyan tüneteket, hogy úgy érzi az ember, mintha fulladna, és akár szívritmuszavarnak is érezheti, ha puffad, hisz a gyomor "nyomhatja" a szivet.Na de ez csak tipp, persze biztosat csak az orvos tud, csak azért mondom, mert nem kell egyből a legrosszabbtól félni, banális kis dolgok is okozhatnak ijesztő tüneteket.
2012. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
A tüneteiddel tényleg fordulj orvoshoz, egyébként pedig előző élet kizárt. Olyan nem létezik.
2012. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

16:14 és 18:23


Remélem, hogy csak egy kisebb gyomorprobléma. Voltam már orvosnál, vért vettek, megröntgeneztek, EKG-s vizsgálat is volt, igaz, nem a gyomromat nézték... Nem találtak semmi betegségre utaló dolgot, de tény, hogy rosszul lettem, azért mentem be a sürgősségire..., és azóta is gyakran rámjön a rosszullét (előtte is rámjött néha). A háziorvosom beutalt szívultrahangra, mert az a legbiztosabb, de ma voltam megint vérvételen és vizeletmintát is kellett vigyek, melyeknek szerdán jön meg az eredménye. Az UltraHang 24-én lesz.

Nem lennék meglepve, ha tényleg lenne gond a gyomrommal, mert nagyon rendszertelenül étkezem, gyakran hirtelen túl sokat, túlságosan nagy mennyiségben, máskor meg keveset.

Egyébként, a szüleim és nagyszüleim szerint pszichikai eredetű a gond, ahogy leírták ezt az orvosok is néhány mondatban... ezt valahogy nem hiszem.


Többieknek üzenem, hogy

csak akkor írjanak, ha hisznek benne.

2012. okt. 15. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!