Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Előző élettel kapcsolatos...

Előző élettel kapcsolatos kérdés. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem vagyok valami nagy szakértője a témának és hívőnek sem mondanám magam. Egyszer régen azonban olvastam/hallottam, hogy jelenlegi életünkre az előző is hatással van, és mivel nekem van pár furcsa dolgom, tegnap megcsináltam egy előzőélet-meditációt.


Szinteket kellett benne lépegetni. A legtöbbnél nem éreztem semmi különöset, csak egy minimális pozitív vagy negatív érzést. 2 kivétel volt. Az egyiknél a szívverésem a kétszeresére gyorsult és majdnem kicsattantam a boldogságtól, a másik viszont iszonyú volt. Bár ezt a meditációt ellazulva csináltam, ott mindenem megfeszült, szörnyű érzésem támadt, elkezdtem rángatózni (görcs haladt végig a mellkasomon) és felugrottam üvöltve, úgyhogy az első meditációnak itt vége is lett. Még egyszer megcsináltam és ugyanaz volt az eredmény. (Csak akkor az üvöltést nem vártam meg és továbbhaladtam. Amikor azonban a végétől megint visszafelé lépekedtem, ugyanez volt a reakció azon a szinten)

Ez vajon azt jelentheti, hogy tényleg történt valami rossz? Mit tudnék csinálni?


2010. dec. 4. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez semmit nem jelent, ugyanis ahhoz, hogy az ember tényleg hiteles meditációt végezzen, sok gyakorlás kell. Elsőre nem fog semmilyen előző-élet meditáció sikerülni, az érzések szimplán a próbálkozásból erednek.

Szóval nem, ez nem azt jelenti, hogy bármi rossz történt volna.

2010. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :)
2010. dec. 4. 17:47
 3/14 anonim ***** válasza:

Akinek a lelke,tudata arra készen áll,az spontán is kap információt,például álom során.Ha az álom valóban előző élet beli emlékeket tartalmaz,akkor azt tudni fogod,mert utána úgy fogod érezni,összeállt a kép,megértetted életed összefüggéseit, azt,hogy mi milyen okból történt veled.

De mindezek feltétele a hit.aki nem hisz ebben a dologban,az nem kész arra,hogy ilyen információval megbirkózzon,másrészt nem is tudná felhasználni a megszerzett tudást.

Tehát,ez egy olyan dolog,amit nem lehet kierőszakolni.Mellesleg,ha csak érzések jöttek,az még nem elég,abból még nem sokat tudunk meg.Hisz nyilvánvaló,hogy előző életedben is történtek veled nagyon jó és nagyon rossz dolgok is.

Azt javasolnám,hogy fejleszd magad spirituálisan,próbálj hinni is abban,ami érdekel,figyeld az álmaid és elalvás előtt kérd,hogy előző élet beli emlékekről álmodhass.

2010. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

És még valami:Segíthet az is,ha elgondolkozol azon,mi az amit jelenlegi életedben sosem kaptál meg,hiába vágytál rá és mi lehet az vajon,amit kaptál helyette?

Milyen szokásaid,képességeid,érdeklődésed van,ami esetleg nagyon kirívó és egyetlen családtagodra sem jellemző?

Ezeken gondolkozz el,mert lehet következtetni belőle,milyen személyiség lehettél,milyen előző életed lehetett.

2010. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
Előző élet? Betegek...
2010. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogyan csináltad a meditációt? Én már régóta ki szeretném próbálni, de nem tudom, hogyan. Bocsi az offért.

Szerintem egyébként van azon a szinten valami, nem hiszem, hogy véletlen.

2010. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

81% Köszönöm a részletes választ. Érdekes dolog ez, külön-külön gondolkoztam már rajta, együtt még nem. :)

84% Ment a mail. :)

2010. dec. 4. 18:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia, elküldenéd nekem is hogyan kell a meditációt csinálni? Előre is köszönöm.
2010. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kockafej77 ***** válasza:
nekem is LÉÉÉÉÉCI!
2010. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szia!

Nekem is elküldenéd? Előre is köszönöm

2010. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!