Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Regressziós hipnózisban volt...

Regressziós hipnózisban volt valakinek része? Budapesten van, aki hatékonyan foglalkozik ezzel?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Nekem volt benne részem.

Budapesten dr.Lovas Lajost ajánlanám.

2012. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem volt benne részem, de utána nem tudtam lábraállni két napig, nem ajánlom...
2012. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

De nagy poén... hahaha

Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor ne válaszolj...

2012. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

# 2:

A regresszív hipnózis nem a terápiás verzió, ez csak arra jó, hogy emlékeket lehessen vele felidézni.

Másfelől pont ezért is necces, mert ugyanilyen simán lehet is módosítani, akár szándékon kívül is, ha hozzá nem értő ember végzi el.

2012. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ila7 ***** válasza:
Én voltam már regressziós utazáson és csináltam is másoknak. Ha valóban jól csinálja valaki, akkor nem okozhat bajt. Az igaz, hogy néha nagyon fájdalmas tud lenni, de a végén mindig úgy kell kijönni belőle, hogy egy kellemes élmény maradjon. Ha jól csinálja valaki, akkor nem megy le a hipnózis szintjére, (azt egyébként is csak orvos csinálhatja)és beépíti a "menekülés" kulcsszavát is.
2012. okt. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, hogy Pesten van-e valaki, aki igazán ért hozzá. Egyébként meg van előző élet, és ezután is. Csak ésszerűnek kellene lenned, és többet tájékozódnod. Mit szólnál, ha elolvasnád dr. Michael Newton Lelkünk útja c. könyveit? Nem kell belőle elhinned mindent, de az alapvető dolgokkal tisztában kéne lenned.
2012. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!